Nie będzie dokumentacji projektowej chwaszczyńskich ulic w 2013 r.

 

 

{module do-reklamy-intertekst|none}

 

Mieszkaniec Chwaszczyna Janusz Płocki w imieniu mieszkańców ulic Sienkiewicza, Żeromskiego, Słowackiego, Gałczyńskiego, Norwida w Chwaszczynie napisał pismo do Burmistrza Gminy Żukowo z prośbą o jak najszybsze wykonanie dokumentacji projektowej na w/w ulice.

 

Do pisma dołączył kilkanaście zdjęć na których widać katastrofalny stan wymienionych dróg. Do pisma dołączył także listy osób wraz z podpisami popierających o wykonanie tych ulic z kostki brukowej. Listy zawierały 441 podpisów. Komplet dokumentów złożyliśmy w sekretariacie Urzędu Gminy Żukowo.

 

Na początku czerwca mieszkańcy zostali zaproszeni na spotkanie z Burmistrzem Gminy Żukowo Panem Jerzym Żurawiczem. Na spotkaniu byli także sołtys Chwaszczyna Pan Gerard Barsowski, Radny Powiatu Kartuskiego Pan Piotr Fikus oraz przedstawiciele w/w ulic.

 

Jednak na to spotkanie Pan Burmistrz nie dotarł. Nasi mieszkańcy zostali przyjęci przez Wiceburmistrza Gminy Żukowo Pana Marka Trepczyka, który po zapoznaniu się z projektem koncepcyjnym oraz po konsultacji z pracownikiem urzędu, który bardzo dobrze znał temat zapewnił, że w roku bieżącym powinny znaleźć się środki na wykonanie dokumentacji projektowej opisywanych ulic. Zapewnił również, że kwota o której mowa czyli ok 40 000 – 50 000 zł powinny znaleźć się w tegorocznym budżecie.

 

Jednak w dniu 29 lipca 2013 r. przedstawiciele zainteresowanych sporządzeniem dokumentacji projektowej ulic otrzymali pismo o odmowie przyznania pieniędzy w roku bieżącym.

Poniżej pismo od burmistrza:

odpowiedz-z-UG-Zukowo-dot-dokumentacji-projektowej-ulic

 

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.