Na razie boks garażowy z zapleczem dla OSP

{module do-reklamy-intertekst|none}

Dnia 18.02.2012 roku odbyło się zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Chwaszczynie. Jak informuje na swoim blogu Radny Powiatowy Piotr Fikus ważnym i gorącym tematem zebrania była sprawa rozbudowy naszej jednostki.


Zarząd OSP z Prezesem Ludwikiem Secke na czele wraz z Komisją Rewizyjną wybrali i zaakceptowali projekt rozbudowy, który został wykonany, a który na tym zebraniu skrytykował Druh Alojzy Trella.


Druh stwierdził, iż projekt jest nie do przyjęcia, gdyż rozbudowę remizy w jednym poziomie z dachem kopertowym należy zastąpić rozbudową piętrową.


Zdaniem Radnego Powiatowego Piotra Fikusa stanowisko jakie zaprezentował Pan Alojzy Trella zostało odebrane przez Pana Burmistrza i Radnych jako rozbieżne z Zarządem OSP.


Pan Burmistrz Jerzy Żurawicz był skłonny wprowadzić to zadanie do Budżetu Gminy Żukowo jako zadanie wieloletnie i w ciągu trzech lat mielibyśmy rozbudowaną remizę o Boks garażowy, Bibliotekę, Salę Komputerową, Sale dla Organizacji i Stowarzyszeń.


Po zaprezentowaniu takiego stanowiska przez Pana Alojzego Trellę zdecydowano o budowie w roku bieżącym tylko boksu garażowego z zapleczem. Co będzie w roku 2013 i 2014 tego nikt nie wie.


{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.