Na kogo będzie można głosować w Chwaszczynie w wyborach do sejmu i senatu?

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp
Share on print

 

 

Wybory parlamentarne za kilka dni. W najbliższą niedzielę 25 października wybierzemy naszych reprezentantów w Sejmie i Senacie. Aby nie zastanawiać się w dniu wyborów kogo zakreślić z 218 kandydatów, zobaczcie już teraz listy wyborcze z nazwiskami kandydatów startujących w naszym okręgu.

 

Należymy do okręgu wyborczego nr 26, który obejmuje obszar miast na prawach powiatu Gdynia i Słupsk oraz powiatów: bytowskiego, chojnickiego, człuchowskiego, kartuskiego, kościerskiego, lęborskiego, puckiego, słupskiego i wejherowskiego (województwo pomorskie). Wybieranych jest w nim 14 posłów w systemie proporcjonalnym.

 

okręg wyborczy nr 26

 

Kandydaci do Sejmu:

 

Lista nr 1: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Nr na liścieImięNazwiskoZawódMiejsce zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej bądź poparcie
1Jolanta IrenaSZCZYPIŃSKApielęgniarka dyplomowanaSłupskCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
2Janusz JózefŚNIADEKinżynier mechanikGdyniaCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
3Dorota IrvinaARCISZEWSKA-MIELEWCZYKekonomistaGdyniaCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
4JerzyBARZOWSKIpolitologRzepnicaCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
5Edmund KonstantyGŁOMBIEWSKIradca prawnyLęborkCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
6Marcin MichałHORAŁAprawnikGdyniaCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
7Piotr MariuszKARCZEWSKIinżynier mechanikKościerzynaCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
8Jan AndrzejKLAWITERinżynier chemikRumiaCzłonek partii Prawica Rzeczypospolitej
9Wojciech JanuszRYBAKOWSKIteologKochanowoCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
10Aleksander MikołajMRÓWCZYŃSKInauczyciel matematykiChojniceCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
11Violetta LiliannaMACKIEWICZ-SASIAKpielęgniarkaRedaCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
12Roman WitoldDAMBEKinżynier mechanikGdyniaCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
13Łucja DanutaSŁOWIKOWSKAtechnolog żywieniaRumiaCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
14Dariusz JanJANTAprzedsiębiorcaDziemianyCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
15Katarzyna BarbaraSTANULEWICZnauczycielGdyniaCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
16Sylwia EwaLEYKgłówny księgowyProkowo-Prokowskie ChróstyCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
17RomualdFIJAŁOdoradca podatkowyBiskupnicaCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
18EdytaWITKA-JEŻEWSKAbiotechnologRedaCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
19JanNARLOCHtechnik rolnikLipnicaCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
20Iwona NataliaRANGOTISpielęgniarkaSopotCzłonek partii Polska Razem Zjednoczona Prawica
21NataliaWRÓBLEWSKAnauczyciel wychowania fizycznegoChojniceNie należy do partii politycznej
22Marian StefanWASILEWSKItechnik elektronikGdyniaCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
23MariaKOBYLARZekonomistaMalczkowoNie należy do partii politycznej
24Jan PiotrKŁOSEKpolicjantGdyniaCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
25MartaCIUPKAdoradca do spraw nauczaniaGdyniaNie należy do partii politycznej
26Wiesława BarbaraBUNIOWSKAnauczyciel języka polskiegoJastarniaCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
27Mirosława AnnaKACZYŃSKAtechnik ekonomistaLęborkCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
28Piotr JózefMÜLLERprzedsiębiorcaSłupskNie należy do partii politycznej

Lista nr 2: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Nr na liścieImięNazwiskoZawódMiejsce zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej bądź poparcie
1MarekBIERNACKIprawnikGdyniaCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
2Henryka KrystynaKRZYWONOS-STRYCHARSKAemerytGlinczNie należy do partii politycznej
3Kazimierz FlorianPLOCKEinżynier rolnikKłaninoCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
4TadeuszAZIEWICZekonomistaGdyniaCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
5Krystyna MariaKŁOSINekonomistaRumiaCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
6Zbigniew MarekKONWIŃSKIhistorykSłupskCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
7Józef FranciszekRESZKEmagister administracjiWejherowoCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
8Stanisław JózefLAMCZYKinżynier mechanikSomoninoCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
9Dorota KatarzynaPYĆnauczyciel akademickiGdyniaNie należy do partii politycznej
10Leszek AndrzejREDZIMSKIsocjologChojniceCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
11Dariusz FranciszekMĘCZYKOWSKInauczycielGrabówkoCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
12Katarzyna ElżbietaDYDEKnauczycielGdyniaNie należy do partii politycznej
13Alicja ZenobiaZAJĄCZKOWSKAinżynier budownictwa lądowegoLęborkCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
14Teresa JadwigaHOPPEinżynier ogrodnikGdyniaCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
15Jerzy LeonLEWI KIEDROWSKIinżynier rolnikCiemnoCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
16Agnieszka MartynaWENCELekologSzumleś KrólewskiNie należy do partii politycznej
17ElżbietaSINGERdoktor nauk ekonomicznychBrusyNie należy do partii politycznej
18JanuszKREFTekonomistaStrzebielino OsiedleCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
19Marcin MarekSIWIŃSKImarketingowiecGdyniaCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
20Anna GrażynaPIETRZAKekonomistaDębnica KaszubskaCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
21Arkadiusz MarcinGAWRYCHekonomistaPuckNie należy do partii politycznej
22ZbigniewMROCHnauczycielGdyniaCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
23Tomasz HenrykKRAUZAstudentZęblewoCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
24Grzegorz RobertKRAMEKpolitologŁysomiceCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
25Gabriela EmiliaCZAPLEWSKAekonomistaGdyniaCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
26MarekKWAŚNIEWSKInauczycielMiastkoCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
27BożennaLISOWSKAinżynier budownictwaCzłuchówCzłonek partii Platforma Obywatelska RP
28RadomirSZUMEŁDAprzedsiębiorcaGdyniaCzłonek partii Platforma Obywatelska RP

Lista nr 3: Komitet Wyborczy Partia Razem

Nr na liścieImięNazwiskoZawódMiejsce zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej bądź poparcie
1MaciejKONIECZNYpracownik biurowyWarszawaCzłonek partii Partia Razem
2KarolinaHASKAsocjologWejherowoCzłonek partii Partia Razem
3Krzysztof JakubADAMSKIfilolog języka nowożytnegoGdyniaCzłonek partii Partia Razem
4MagdalenaPRUSINOWSKAlektor języka obcegoUstkaCzłonek partii Partia Razem
5Błażej AleksanderCZUBAstudentGdyniaCzłonek partii Partia Razem
6Malwina KingaOSSOLIŃSKAksięgowaRumiaCzłonek partii Partia Razem
7Dominik MariaHASKAprogramista aplikacjiWejherowoCzłonek partii Partia Razem
8Agata ZofiaLARCZYŃSKAhistoryczkaGdańskNie należy do partii politycznej
9Michał StanisławKOWALEWSKIlektor języka obcegoGdyniaCzłonek partii Partia Razem
10AleksandraHOŁUBOWICZnauczyciel języka obcegoGdyniaCzłonek partii Partia Razem
11ArkadiuszKAWAŁKObibliotekarzSłupskCzłonek partii Partia Razem
12Beata KrystynaGAJEWSKAnauczyciel historiiGdyniaCzłonek partii Partia Razem
13Paweł GrzegorzCZAPLIŃSKIsocjologGdyniaCzłonek partii Partia Razem
14MariannaOSADAinżynier ochrony środowiskaGdyniaCzłonek partii Partia Razem
15Piotr DawidCISZEKanalityk informacji nawigacyjnejGdyniaCzłonek partii Partia Razem
16Nicole MariaWIKOWSKAautorka tekstów i sloganów reklamowychRumiaCzłonek partii Partia Razem

Lista nr 4:Komitet Wyborczy KORWiN

Nr na liścieImięNazwiskoZawódMiejsce zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej bądź poparcie
1Zbigniew MaksymilianWYSOCKIinformatykGdańskCzłonek partii KORWiN
2Nikodem MaximilianMAZURKIEWICZstudentŁebaCzłonek partii KORWiN
3BłażejKLONOWSKIhandlowiecGdańskNie należy do partii politycznej
4KrzysztofWŁODARSKIgeodetaSłupskCzłonek partii KORWiN
5Łukasz MichałSZPYNDAtechnik leśnikGostkowoNie należy do partii politycznej
6Anna DanutaCZUBALAstudentKolbudyCzłonek partii KORWiN
7William LeoBŁASIAKstudentGdyniaCzłonek partii KORWiN
8Adam MichałŚLIWKAmagister ekonomiiSłupskNie należy do partii politycznej
9Justyna AleksandraANDRZEJCZAKstudentGdańskNie należy do partii politycznej
10Mateusz DanielGODAWAprawnikCewiceCzłonek partii KORWiN
11Anna MartaGŁADYSZnauczycielRusocinNie należy do partii politycznej
12JolantaKWIATKOWSKAmagister ekonomiiGdańskNie należy do partii politycznej
13MichałDYSZERprzedsiębiorcaLemanyCzłonek partii KORWiN
14Tomasz StefanMERINGartysta plastykWejherowoNie należy do partii politycznej
15Anna MagdalenaBACZEWSKApedagogGdyniaCzłonek partii KORWiN
16BronisławEHRLICHmuzykWejherowoCzłonek partii KORWiN
17Marco HadrianMAJKOWSKIkucharzBytówCzłonek partii KORWiN
18Anna BarbaraWIPLERhigienistka stomatologicznaGdyniaNie należy do partii politycznej
19Alicja AgnieszkaKOCIŃSKAnauczycielGdańskNie należy do partii politycznej
20AgnieszkaSYPNIEWSKAtrener biznesuGdyniaNie należy do partii politycznej
21KonradKNIEĆspedytorLęborkCzłonek partii KORWiN
22MałgorzataMARCINIUKinżynier jakościRumiaNie należy do partii politycznej
23Piotr AdamKULICKIdoradca klientaGdańskNie należy do partii politycznej
24Martyna JoannaPŁOCINICZAKkierownik biuraGdańskNie należy do partii politycznej
25Krystian KrzysztofKURYŁOstudentLeśniceNie należy do partii politycznej
26Agnieszka MałgorzataHERCHELpolitologInowrocławNie należy do partii politycznej
27SylwesterTAJLpedagogGdyniaNie należy do partii politycznej
28Krzysztof KonradPAPROCKIekonomistaGdyniaCzłonek partii KORWiN

Lista nr 5: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Nr na liścieImięNazwiskoZawódMiejsce zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej bądź poparcie
1Hubert AlfonsLEWNArolnikŁączyńska HutaCzłonek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2Janusz BogdanKUPCEWICZnauczycielGdyniaCzłonek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3Stanisława HelenaBUJANOWICZinżynier rolnikLuzinoCzłonek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4Radosław JanSZATKOWSKIinżynier rolnikRedaCzłonek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5Leszek JanWĄSIKOWSKIrolnikNadziejewoCzłonek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6Andrzej AdamWROŃSKIemerytBorkowoNie należy do partii politycznej
7MirosławBATRUCHnauczycielMiastkoCzłonek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
8Jerzy JanCHLEBOWICZprawnikChojniceCzłonek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9KrzysztofSZYMAŃSKIzootechnikJęczniki MałeCzłonek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
10Krzysztof LudwikPRUSZAKpolitologObliwiceCzłonek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
11Henryk WładysławDOERINGekonomistaBiałogóraCzłonek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
12Hanna AntoninaBABIŃSKAinżynier rolnikChojniceNie należy do partii politycznej
13TadeuszKELIŃSKIgeodetaLesznoCzłonek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14Czesław AndrzejELZANOWSKIzootechnikSłupskCzłonek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
15Bogdan JanKURECKIrolnikZamek KiszewskiCzłonek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
16Ewa MałgorzataCICHOSZtechnolog żywnościGdyniaNie należy do partii politycznej
17Adam MieczysławWITTekonomistaGdyniaCzłonek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
18Irena MariaMARKOWSKArolnikKlaskawaCzłonek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
19Eugeniusz AntoniDAŃCZAKinżynier zootechnikDębnica KaszubskaCzłonek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
20Paweł MichałLISOWSKIadministratywistaWarcinoCzłonek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
21Elżbieta HalinaDURKOWSKAfizjoterapeutaWodnicaCzłonek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
22MałgorzataRYBAKOWSKAekonomistaGdańskNie należy do partii politycznej
23Sylwia KrystynaŻOCHOWSKApośrednik pracyNowy WiecNie należy do partii politycznej
24Jerzy JózefKEPKAekonomistaGościcinoNie należy do partii politycznej
25Wanda AgnieszkaKONKELrencistkaGdańskNie należy do partii politycznej
26Agnieszka StanisławaTRAWICKApsychologGdańskNie należy do partii politycznej
27BogumiłaMAREKrolnikGrzymisławNie należy do partii politycznej
28Stanisław BernardKALINOWSKItechnik budowlanyChojniceCzłonek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista nr 6: Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni

Nr na liścieImięNazwiskoZawódMiejsce zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej bądź poparcie
1Leszek CezaryMILLERsocjologWarszawaCzłonek partii SLD
2DorotaGARDIASpielęgniarkaSłupskNie należy do partii politycznej
3Andrzej WawrzyniecRÓŻAŃSKIelektronikGdyniaCzłonek partii SLD
4Elżbieta AlfredaMARKOWSKAnauczycielGdańskCzłonek partii SLD
5ZbigniewWALCZAKpolitologGniewinoNie należy do partii politycznej
6Bożena LeokadiaSZUBIŃSKAemerytkaGdańskNie należy do partii politycznej
7Adam ZdzisławMATYNIApolitologKoczałaCzłonek partii SLD
8Piotr PawełGONTAREKadministratywistaLęborkCzłonek partii SLD
9LucynaWOŹNIAKOWSKAekonomistkaRedaCzłonek partii SLD
10Mariusz JacekFALKOWSKIekonomistaGdyniaCzłonek partii SLD
11Adam TomaszKUCZYŃSKIekonomistaPotęgowoCzłonek partii SLD
12Hieronim AntoniWIĘCEKemerytNiesiołowiceCzłonek partii ZIELONI
13Robert ArturJAKUBIAKnauczycielSłupskCzłonek partii SLD
14Iwona MariaWYCHNOWSKApielęgniarkaGdyniaCzłonek partii SLD
15Zdzisław AndrzejJARONIhistorykPuckCzłonek partii SLD
16Mirosława BarbaraLAMORSKA-YARNOLDprzedsiębiorcaRedaCzłonek partii SLD
17Izabela EwaZBOROWSKAmenedżerSłupskNie należy do partii politycznej
18Marcin TomaszSTRZELCZYKprzedsiębiorcaGdyniaCzłonek partii SLD
19Magdalena JadwigaSTRZELECKAprzedsiębiorcaRedaCzłonek partii Twój Ruch
20Michał GrzegorzGAJOWYpolitologGdyniaCzłonek partii SLD
21Marek AndrzejCHROŃekonomistaHelNie należy do partii politycznej
22HannaDRZEWICKAtechnolog żywienia zbiorowegoSokoleCzłonek partii Twój Ruch
23Zbigniew EdwardGOLONEKinżynier mechanikKarsinCzłonek partii SLD
24TomaszWÓJCIKtechnik BHPGałąźnia WielkaNie należy do partii politycznej
25Aleksandra StanisławaFIEDORCZUKfinansistaRumiaCzłonek partii SLD
26Jacek HeliodorLAMPARThandlowiecLęborkCzłonek partii SLD
27Joanna MałgorzataTYSZKAoceanografGdyniaCzłonek partii Twój Ruch
28Krzysztof PiotrCHACHULSKIekonomistaGdyniaCzłonek partii SLD

Lista nr 7: Komitet Wyborczy Wyborców „Kukiz’15”

Nr na liścieImięNazwiskoZawódMiejsce zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej bądź poparcie
1Małgorzata GrażynaZWIERCANprzedsiębiorcaGdyniaNie należy do partii politycznej
2Monika MariaBARANprawnikRumiaNie należy do partii politycznej
3Tadeusz PiotrKUKJANkontroler jakościGdyniaNie należy do partii politycznej
4Małgorzata MariaKORDYLEWSKAmagister ds. zarządzania i marketinguBojanoNie należy do partii politycznej
5JanTRZCIŃSKIprzedsiębiorcaWejherowoNie należy do partii politycznej
6Małgorzata TeresaJANICKAagent celnyGdyniaNie należy do partii politycznej
7Adriana KatarzynaZAGROBELNAprzedsiębiorcaPogórzeNie należy do partii politycznej
8MarcinGÓRNYprzedsiębiorcaGdyniaNie należy do partii politycznej
9AnnaBŁASZCZYKksięgowaGdyniaNie należy do partii politycznej
10Dorota MagdalenaPIASECKAarchitektSopotNie należy do partii politycznej
11Marlena ZdzisławaSYKUTERAmagister socjologiiKościerzynaNie należy do partii politycznej
12SebastianSOCHApedagogGdyniaCzłonek partii Kongres Nowej Prawicy
13Michał RajmundGRUCHAŁAmechatronikChojniceNie należy do partii politycznej
14Radosław ZbigniewFARIONprzedsiębiorcaRedaNie należy do partii politycznej
15Sylwester JanWIECZOREKprzedsiębiorcaCharnowoNie należy do partii politycznej
16Joanna BarbaraKILICHOWSKApedagogRębiechowoNie należy do partii politycznej
17Dariusz BogdanKOBRYŃprzedsiębiorcaDebrznoNie należy do partii politycznej
18Adam DawidKWAŚNIEWSKIdypl. mgr spec. zakładania zieleniWejherowoNie należy do partii politycznej
19Urszula AnettaZAMĘCKAnauczycielStanięcinoNie należy do partii politycznej
20Paweł JanTANAJNOprzedsiębiorcaHelCzłonek partii Demokracja Bezpośrednia

Lista nr 8: Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru

Nr na liścieImięNazwiskoZawódMiejsce zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej bądź poparcie
1Grzegorz WitoldFURGOdyrektor generalnyGdańskNie należy do partii politycznej
2ElżbietaJACHLEWSKAekonomistkaGdańskCzłonek partii Partia Kobiet
3Krzysztof TadeuszREKprezesKartuzyNie należy do partii politycznej
4KatarzynaBOGUSŁAWSKAdyrektor wykonawczySłupskNie należy do partii politycznej
5PiotrFEDUSIOadwokatGdyniaNie należy do partii politycznej
6Marcin MikołajSTARSZAKinżynier organizacji i planowania produkcjiLipieniceNie należy do partii politycznej
7Kamil ArturŁAPIŃSKIinżynier energetykRumiaNie należy do partii politycznej
8Monika ŁucjaŁUKASZEWICZlekarzGdyniaNie należy do partii politycznej
9Bartłomiej JacekAUSTENekonomistaGdyniaNie należy do partii politycznej
10Paweł JerzyFILARurzędnik samorządowyGdyniaNie należy do partii politycznej
11AntoniBILONSekonomistaGdyniaNie należy do partii politycznej
12Ewa MariaMARCIŃSKAanalityk finansowyTuchlinoNie należy do partii politycznej
13Wiktoria MariaMATLAK-PASZAKinżynier budownictwaGdyniaNie należy do partii politycznej
14Paweł RafałGELNERekonomistaGdyniaNie należy do partii politycznej
15Cezary MariuszFÓRMANIAKwykładowca akademickiGdyniaNie należy do partii politycznej
16Piotr WładysławCHWAŁEKprywatny detektywGdyniaNie należy do partii politycznej
17AgataNIEDZIAŁEKarchitekt krajobrazuGdańskNie należy do partii politycznej
18KatarzynaKLIMCZUKdyrektor finansowyMała PiaśnicaNie należy do partii politycznej
19Joanna KarolinaMRÓZgłówny księgowyGdyniaNie należy do partii politycznej
20Wioleta IzabelaBIELdoradca podatkowyWarszawaNie należy do partii politycznej
21KrzysztofKOCHANOWSKIhistorykSopotNie należy do partii politycznej
22Barbara JadwigaŻURAWIKnauczyciel akademickiGdyniaNie należy do partii politycznej
23Błażej KrzysztofSOIŃSKIkierownik biura podróżyRedaNie należy do partii politycznej

Lista nr 10: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi

Nr na liścieImięNazwiskoZawódMiejsce zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej bądź poparcie
1JarosławGROMADZKIparlamentarzystaSłupskNie należy do partii politycznej
2Adrian SylwesterWOŁOSZYNtechnik mechanikUstkaNie należy do partii politycznej
3Artur ŁukaszMYSZKOWSKIspedytor-logistykChojniceNie należy do partii politycznej
4MałgorzataKOZUBprawnikGdyniaNie należy do partii politycznej
5BartłomiejJĘDROSnauczycielLęborkNie należy do partii politycznej
6Edyta MariaPATHMANATHANpolitologLeźnoNie należy do partii politycznej
7Kinga JadwigaCHODOŃ-JANUSmagister pedagogikiWytownoNie należy do partii politycznej
8Marcin GrzegorzKAMIEŃmagister inżynier oceanotechnikiWejherowoNie należy do partii politycznej
9DariaKLUCEWICZarcheologPolnicaNie należy do partii politycznej
10MateuszWOJEWNIKprawnikGdańskNie należy do partii politycznej
11Paulina MartaERLICHOWSKAksięgowaPolnicaNie należy do partii politycznej
12Łukasz AndrzejPILARCZYKfizykCharzykowyNie należy do partii politycznej
13MagdalenaSCHULZkulturoznawcaSłupskNie należy do partii politycznej
14Arkadiusz JerzyŁUSIAKślusarz-mechanikSłupskNie należy do partii politycznej
15Agnieszka MartynaLISIECKAhandlowiecGdyniaNie należy do partii politycznej
16NataliaCIOKhandlowiecRedwankiNie należy do partii politycznej
17Kamil JerzyPASZKOWSKIekonomistaGdańskNie należy do partii politycznej
18Martyna DariaDZIEŃKOWSKAfizjoterapeutkaPoznańNie należy do partii politycznej
19Sławomir PiotrNOWAKinżynier mechanikGdyniaNie należy do partii politycznej

 

Kandydaci do Senatu:

 

NrImięNazwiskoKomitet zgłaszającyZawódMiejsce zamieszkaniaPrzynależność do partii politycznej bądź poparcie
1WaldemarBONKOWSKIKomitet Wyborczy Prawo i SprawiedliwośćrolnikRekownicaCzłonek partii Prawo i Sprawiedliwość
2TomaszDORNIAKKomitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowemgr inż. środowiskaŻukowoCzłonek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3Wacław AleksanderKOZŁOWSKIKoalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloniinżynier rolnikKołczygłowyCzłonek partii SLD
4RomanZABOROWSKIKomitet Wyborczy Platforma Obywatelska RPmagister inżynier budownictwa lądowegoDąbieCzłonek partii Platforma Obywatelska RP

 

 

Spis komisji

 

NrAdresObszarNr okręgu sejmNr okręgu senatPrzystosowana dla niepełnosprawnych
1Zespół Publicznego Gimnazjum w Chwaszczynie i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie
Chwaszczyno ul. Mickiewicza 16
80-209 Chwaszczyno
Część SOŁECTWA CHWASZCZYNO:, Część miejscowości CHWASZCZYNO – ulice:, Abrahama, Boczna, Brylantowa, Bursztynowa, Ceynowy, Dąbrówki, Diamentowa, , Dobrzewińska, Ekologiczna, Gdyńska, Jeziorna, Juliana Tuwima, część ul. Kaszubska Droga, numery nieparzyste od nr 1 do nr 23 i numery parzyste od nr 2 do nr 22, Krótka, ks. Kuppera, , ks. Sarnowskiego, Kwiatowa, Lisia, Łąkowa, Ogrodowa, Oliwska, Orzeszkowej, Polna, , Poprzeczna, Prusa, Radarowa, Rewerenda, Rubinowa, Rzemieślników, Szafirowa, Szmaragdowa, św. Wojciecha, Telesfora, Telewizyjna, Teodora, Tuchomska, Węglowa, Wiczlińska, Wiejska, Wybickiego, Zbożowa, Złota, Zofii Nałkowskiej. ,2663Tak
2Zespół Publicznego Gimnazjum w Chwaszczynie i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie
Chwaszczyno ul. Mickiewicza 16
80-209 Chwaszczyno
Część SOŁECTWA CHWASZCZYNO:, Część miejscowości CHWASZCZYNO – ulice:, Adama Asnyka, Akacjowa, Białe Żagle, Błażeja, Błotna, Bogusława, Bolesława Leśmiana, Brzechwy, Brzozowa, Chopina, Cicha, Damroki, Derdowskiego, Dookoła Świata, Fredry, Jadwigi, Jana Pawła II, Jaromira, Jarzębinowa, K. I. Gałczyńskiego, Kamienna, Kasztanowa, część ul. Kaszubska Droga numery nieparzyste od nr 25 do końca i numery parzyste od nr 24 do, końca, Katarzyny, Kawelska, Klonowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopalniana, , Krasickiego, ks. Sychty, Leopolda Staffa, Leśna, Majkowskiego, Makuszyńskiego, Małgorzaty, Mickiewicza, Miła, Mirosławy, Moniuszki, Mściwoja I, Norwida, Olimpijska, Piaskowa, Podleśna, Przemysława, Racibora, Reja, Sambora I, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Sobiesława I, Spacerowa, Spokojna, Szczęśliwa, Szymanowskiego, Świerkowa, Świętobora, Świętopełka, Torfowa, Warcisława I, Wąska, Widokowa, Wieniawskiego, Wrzosowa, Wysocka, Zaciszna, Zofii, Żeromskiego, Żwirowa.2663Tak
3Szkoła Podstawowa w Tuchomiu
Tuchom ul. Gdyńska 106
80-209 Chwaszczyno
SOŁECTWO TUCHOM2663Nie

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

two × 2 =

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.