’MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!’ – edycja 2019. Zaproszenie na spotkanie mieszkańców.

Wzorem ubiegłych lat zapraszamy mieszkańców sołectwa Chwaszczyno do udziału w spotkaniach osiedlowych pn. 'MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!’. Na spotkaniach podsumujemy co udało się zrobić w przeciągu minionego roku, co jeszcze pozostało do realizacji oraz jakie kolejne działania należy podjąć aby mieszkało się jeszcze lepiej.

Aby dotrzeć bezpośrednio do mieszkańców spotkania będą organizowane w różnych lokalizacjach na terenie Chwaszczyna.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy mieszkańców rejonu Lisie Błota we wtorek 4 czerwca o godz. 19.00 do firmy TRIADA AUGUSTO POMORZE przy ul. Lisiej 15 w Chwaszczynie.

Na spotkaniu będziemy rozmawiać m.in. o realizacji programu płytowego, poprawie bezpieczeństwa, ustaleniach w sprawie uregulowaniu stanu prawnego ul. Prusa oraz ul. Podleśnej, stanu zaawansowania prac nad miejscowymi planami zagospodarowania przestrzennego oraz kontynuacji budowy oświetlenia dróg gminnych.

Kolejne spotkanie odbędzie się w czwartek 6 czerwca o godzinę 19.00 w sali konferencyjnej salonu samochodowego TOYOTA przy ul. Gdyńskiej 68 w Chwaszczynie. Na to spotkanie zapraszamy mieszkańców rejonu ulicy Kaszubska Droga, ulicy Oliwskiej od granicy Gdańska w stronę Chwaszczyna, mieszkańców Osiedla Angielskiego, Osiedla Nad Jeziorem oraz ulic Jeziorna, Szafirowa, Ametystowa, Ekologiczna, Szmaragdowa, Rubinowa, Złota, Ogrodowa, Diamentowa, Brylantowa, Bursztynowa, Telesfora, Teodora.

Na spotkaniu będziemy rozmawiać m.in. rozwoju placu rekreacyjnego przy ul. Jeziornej oraz jego uroczystemu otwarciu, budowie oświetlenia ulicy Jeziornej, Szafirowej i Bursztynowej, zakończeniu utwardzenia ul. Jeziornej i Szafirowej, rozpoczęciu prac budowlanych węzła Chwaszczyno wraz z budową Trasy Kaszubskiej.

Już teraz prosimy o indywidualną refleksję nad najważniejszymi potrzebami Państwa miejsca zamieszkania, jak również całego Chwaszczyna oraz w jaki sposób chciałbym się zaangażować w jego rozwój. Równocześnie prosimy o zgłoszenie przed spotkaniem dodatkowych tematów, o których chcielibyśmy wspólnie porozmawiać.

Bardzo prosimy o obecność, gdyż wnioski ze spotkania będą istotne w podziale środków z funduszu sołeckiego oraz budżetu gminy. Prosimy o poinformowanie i zaproszenie sąsiadów.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Chwaszczyna do czynnego udziału w cyklu spotkań osiedlowych!

Aleksandra Nosel
Jolanta Wiercińska
Jacek Fopke

 

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.