„MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO” – edycja 2017. Zapraszamy mieszkańców do udziału w spotkaniach

Wzorem ubiegłych lat zapraszamy mieszkańców sołectwa Chwaszczyno do udziału w spotkaniach osiedlowych pn. „MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!”.

Na spotkaniach podsumujemy, co udało się zrobić w przeciągu minionego roku, co jeszcze pozostało do realizacji oraz jakie kolejne działania należy podjąć, aby mieszkało się jeszcze lepiej.

Aby dotrzeć bezpośrednio do mieszkańców, spotkania będą organizowane w różnych lokalizacjach na terenie Chwaszczyna.

Na pierwsze zapraszamy mieszkańców rejonów Czarne Błota, Kawle i osiedla Józefin. Spotkanie odbędzie się w dniu 9 maja (wtorek) o godzinie 19.00 w barze „Ania” przy jeziorze Wysockim (skrzyżowanie ul. Sobiesława I i Sambora I).

O najbliższych i kolejnych terminach oraz miejscach spotkań informować będziemy poprzez biuletyn sołecki, ulotki, portale internetowe i media społecznościowe.

Do końca maja spotkania odbędą się w rejonie Lisich Błot, Kaszubskiej Drogi oraz Rewerendy. Na podsumowanie w centrum zaprosimy mieszkańców na początku czerwca.

Już teraz prosimy o indywidualną refleksję nad najważniejszymi potrzebami Państwa miejsca zamieszkania, jak również całego Chwaszczyna oraz w jaki sposób chciałbym się zaangażować w jego rozwój.

Mamy również zadanie dla każdego mieszkańca: ZABRAĆ SĄSIADA NA SPOTKANIE!

 

Jolanta Wiercińska
Jacek Fopke
Mirosław Nowak

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.