Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Kickboxingu i Grapplingu

W dniu 7 kwietnia w Kartuzach zawodnicy Naszego Klubu Kamila Biegańska, Marcin Krause i Karol Karczewski walczyli w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Kickboxingu, w light-contact oraz kick – light.

Zdobywając trzy złote i trzy srebrne medale, potwierdzili swoje umiejętności i dużą wolę walki w wymagających pojedynkach. Gratulacje dla zawodników, podziękowania za doping i wsparcie dla obecnych na zawodach klubowiczów: Sylwii, Justyny, Rafała i Artura oraz sympatyków naszego Klubu.

Zapraszamy wszystkich do udziału w treningach i skorzystania z możliwości sprawdzenia siebie w ramach współzawodnictwa sportowego.

OSU !

Jarosław Niewiadomski
Pomorska Szkoła Walki FIGHTER

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.