Mistrzostwa Okręgu Młodzików – Chwaszczyno górą!

Lekkoatleci trenujący w Gimnazjum w Chwaszczynie zakończyli sukcesem rywalizację w sezonie 2010.

Na Mistrzostwach Okręgu Młodzików (woj. pomorskie) pierwsze miejsce w skoku o tyczce wywalczył Artur Grubba, a trzecie miejsce na podium zajął Arkadiusz Molenda (obaj są uczniami Gimnazjum w Chwaszczynie).

Drugie miejsce na podium zajął ich kolega klubowy, Damian Pilc (uczeń gimnazjum w Gdańsku Osowie). Na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików zwyciężył Arkadiusz Molenda, a Artur Grubba zajął drugie miejsce. Trzecie miejsce tym razem wywalczył Damian Pilc.

 

Warto zaznaczyć, że na piątym miejscu uplasował się Mateusz Albecki – kolega klubowy i również uczeń Gimnazjum w Chwaszczynie. Wśród dziewcząt najlepiej spisała się Joanna Munch – Gimnazjum w Chwaszczynie (na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, poprawiając rekord życiowy w skoku wzwyż o 10 cm, zajęła 8 miejsce).

Gratulując udanego startu, życzymy kolejnych sukcesów już w kategorii junior młodszy.

Fotografie przedstawiają: Gdańsk – podium Mistrz. Okręgu Młodzików, Toruń – podium Międzywoj. Mistrz. Młodzików, Toruń – Joanna Munch skok wzwyż, Toruń – tyczkarze z trenerką Martą Plewa
autor zdjęć: Julita Pilc – Gdańsk, Toruń – Leszek Migda i Marta Plewa

źródło: żukowo.pl Leszek Migda.

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.