Mistrzostwa Europy WKF Cypr

Nasi podopieczni wrócili z Mistrzostw Europy w Karate WKF kadetów, juniorów i U21, które odbyły się na Cyprze w Limassol. Ponad 30 krajów i 973 zawodników walczyło przez 3 dni o medale mistrzostw. Polska wystawiła 22-osobową ekipę.

 

Niestety tym razem nie udało się wrócić z medalami. Najwyższy wynik z Polskiej Reprezentacji uzyskał Maciej Gębka z Budokanu Wrocław – 5 miejsce.

Z naszej ekipy najlepiej poszło Filipowi – wygrał dwie walki, w trzeciej odpadł przez wskazanie. Dominika przegrała pierwsza walkę również przez wskazanie, Dominik i Sara przegrali pierwsze starcia na punkty.

Tym razem wracamy bez medali, mamy dużo materiałów, dużo pracy przed nami. Nie załamujemy się i już szlifujemy formę na Mistrzostwa Seniorów, które odbędą się 5 marca.

Wyjazd nie mógł się odbyć bez pomocy sponsorów: chcieliśmy podziękować gminie Żukowo i Gminie Szemud oraz firmie Sword i Panu Romanowi Wójcikowi i firmie Navigator i Panu Wiesławowi Borowieckiemu.

 

Ekipa Gokken

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.