Mieszkanka Tuchomia – Aleksandra Ulerych w finale Miss Polski na Wózku 2015

 

 

W ubiegłym miesiącu pisaliśmy w artykule Zagłosuj na kandydatkę (…) o Oli z Tuchomia, która zdecydowała się na udział w wyborach Miss Polski na Wózku 2015. W głosowaniu zdobyła imponujące 805 głosów. Do ścisłej finałowej dziesiątki zabrakło jej zaledwie 17 głosów. Wyglądało na to, że tym razem nie udało się przejść dalej…

 

Na szczęście pojawiła się dodatkowa szansa na wejście do finału – dzikie karty dla dwóch kandydatek. Z radością ogłaszamy, że mieszkanka Tuchomia dostała jedną z nich. Dzięki temu Aleksandra Ulerych dostała się do finału Miss Polski na Wózku 2015.

 

Gratulujemy i trzymamy kciuki za Olę w finale!


 

Miss Polski na Wózku 2015 to trzecia już edycja wyjątkowych wyborów mających na celu zmianę wizerunkową osób niepełnosprawnych ruchowo. Wybory adresowane są do wszystkich kobiet na wózkach, zgodnie z zasadą, że każda z nas może być jedyna taka.

 

aleksandra-ulerych2

 

Uczestniczki konkursu: http://jedyna-taka.pl/2,uczestniczki.html

informacja o dzikich kartach: http://jedyna-taka.pl/news,87,dzikie-karty-przyznane-.html

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.