Michał Sirocki z UG Żukowo nowym prezesem Spółki Komunalnej

Burmistrz Gminy Żukowo w dniu 29.02.2016 r., odwołał dotychczasową Radę Nadzorczą „Spółki Komunalnej Żukowo” oraz powołał nowych członków Rady z dniem 01.03.2016 r.

Nowa rada zdecydowała, że w miejsce prezesa Spółki Komunalnej Zdzisława Szczęsnego, powołany został Michał Sirocki, który dotychczas pracował w referacie komunalnym i infrastruktury drogowej, gdzie zajmował się sprawami związanymi z utrzymaniem gminnych dróg.

Według burmistrza gminy Żukowo Wojciecha Kankowskiego spółka nie działała tak jak powinna. „Wprowadzone zmiany mają na celu zwiększenie efektywności wykonywanych przez spółkę zadań oraz sukcesywne poprawianie kondycji finansowej spółki.” – głosi komunikat na oficjalnej stronie gminy.

 

fot. skzukowo.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.