Marek Trepczyk wiceburmistrzem.

 


Marek Trepczyk został wczoraj mianowany wiceburmistrzem gminy Żukowo. Zdzisław Szczęsny zwolnił to stanowisko, jednak, według zapewnień burmistrza nadal będzie pracował w żukowskim urzędzie.

 

 

 

 

 

Na wczorajszej sesji Rady Miejskiej burmistrz Jerzy Żurawicz poinformował o zmianach w strukturze kierownictwa Urzędu.
– Są takie chwile, kiedy kończy się pewien etap, jest czas podsumowań, ocen i taki moment teraz nadszedł – powiedział Jerzy Żurawicz. – Podjąłem decyzję o odwołaniu z dniem dzisiejszym z funkcji wiceburmistrza pana Zdzisława Szczęsnego. Nie dlatego, że źle pracował. Po prostu, jest nowa władza, nowa polityka i stąd taka decyzja.

Od 1 lutego funkcję zastępcy burmistrza będzie pełnił Marek Trepczyk. Do tej pory pracował w Referacie Komunalnym Urzędu Gminy Żukowo.

 

źródło: gmina Żukowo

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.