Dotacje dla organizacji pozarządowych z Chwaszczyna


Zarządzeniami nr 13/2011 i 15 /2011 z dnia 28 stycznia 2011 r. Burmistrz Gminy Żukowo  przyznał dotacje organizacjom pozarządowym na realizację zadań publicznych w 2011 roku w zakresie „Kultura i sztuka”, „Krajoznawstwo i aktywny wypoczynek dzieci i młodzieży” „Kultura fizyczna i Sport”.

 

Poniżej przedstawiamy organizacje z Chwaszczyna, które je otrzymają:

 

 

 

 

 

„Kultura i sztuka”:


Kółko Rolnicze – Koło Gospodyń Wiejskich w Chwaszczynie: Prowadzenie Żeńskiej Grupy Wokalnej „Kaszubki” w Chwaszczynie (4 000 zł), Kurs Haftu Kaszubskiego (1 000 zł)


Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Chwaszczynie: Zespół Wokalno-Instrumentalny”STOLEM” Instruktaż muzyczny (5 000 zł), Trąbe grają – opracowanie i wydanie autorskich opracowań melodii kaszubskich na orkiestrą dętą (2 000 zł), Festyn Kaszubski w Chwaszczynie (4 500 zł)

 

„Krajoznastwo i aktywny wypoczynek dzieci i młodzieży”:


Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Chwaszczynie: Spływ Radunią (700 zł), Szlakiem woja Żuka II (2 000 zł), Żukowskie jadło-wydanie przewodnika kulinarnego po gościńcach gminy Żukowo (3 000 zł)

 

„Kultura fizyczna i Sport”


Klub Sportowy „Chwaszczyno”: Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej (11 000 zł) 

 

 Klub Sportowy „Gokken” Chwaszczyno: Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży w zakresie karate Shotokan (20 000 zł), Upowszechnianie kultury fizycznej, sportu i rekreacji realizowane przez organizowanie imprez rekreacyjnych i sportowych – „Trenuj z Mistrzami”  (1 500 zł)

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.