Mamy kandydata na burmistrza z Chwaszczyna!

 

Mamy kandydata z Chwaszczyna, ubiegającego sie o fotel Burmistrza Gminy Żukowo – jest nim Piotr Fikus, który wystartował pod hasłem „NASZ DOM, NASZE SOŁECTWO, NASZA GMINA” .

 

Dnia 2 września 2014 roku zarejestrowano Komitet Wyborczy Stowarzyszenie „Samorządność”, którego pełnomocnikami zostali Helena Jankowska oraz Henryk Bober. Kandydat z naszego sołectwa startuje właśnie z tego komitetu.

 

Jak powiedział naszej redakcji „Decyzję podjąłem po namowie i deklaracji wsparcia mieszkańców naszej gminy.”

 

„Dokładny program będzie można poznać na bezpośrednich spotkaniach z wyborcami, które planujemy zorganizować na przełomie października i listopada” – powiedział Piotr Fikus

 

Dobrze, że zdecydował się kandydować ktoś z naszej miejscowości. Jest to szansa na zmianę podejścia do zarządzania gminą, szczególnie przy podziale środków inwestycyjnych oraz możliwość zmiany spojrzenia na całą gminę z innej perspektywy niż Żukowo.

 

Szczegółowy program wyborczy zostanie zaprezentowany w najbliższym czasie na blogu Piotra Fikusa http://piotrfikus.info/ oraz na stronie komitetu wyborczego http://samorzadnosc.info

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.