„Majówka z Generałem Józefem Wybickim – czyli wyprawa po generalskie epolety”

 

 

 

 

{module do-reklamy-intertekst|none}

W sobotę 28 maja 2011 roku po raz siódmy odbędzie się rajd i konkurs pn. „Majówka z Generałem Józefem Wybickim – czyli wyprawa po generalskie epolety”.

 

 

 

 

 

 

Uczestnikami będą szkolne zespoły 3-osobowe ze wszystkich typów szkół (podstawowe, gimnazja, ponadpodstawowe) z obszaru „Kaszubskiego Pierścienia” i chętni z innych terenów oraz indywidualne grupy Nordic Walking. Głównymi organizatorami są: Starosta Kartuski, Starosta Kościerski, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Stężycy, Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, Maria i Leszek Zakrzewscy – właściciele Dworu Rodziny Wybickich w Sikorzynie.

 

Rajd rozpocznie się o godzinie 9.00 w Dworze Rodziny Wybickich w Sikorzynie a zakończy   około 17.00 w Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie.

 

Zgłoszenia należy składać w terminie do 13 maja 2011 roku, pod adresem: Starostwo Powiatowe w Kartuzach, 83-300 Kartuzy, ul. Dworcowa 1 z dopiskiem „Majówka z Wybickim” lub faksem pod numer: 58 685 40 05 w. 500.

 

Biuro konkursu znajduje się w Wydziale Kultury i Promocji  Starostwa Powiatowego
w Kartuzach, ul. Gdańska 26, 83-300 Kartuzy, tel./fax  0 58 685-40-05 w. 500;

 

Karta zgłoszeniowa i regulamin na stronie powiatu.

{module do-reklamy-intertekst-2|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.