Lipcowy numer gazety już dostępny!

 

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru bezpłatnej gazety stworzonej z myślą o mieszkańcach Chwaszczyna, Tuchomia i okolic.

 

W najnowszym numerze można przeczytać wywiad Wojciecha Albeckiego z najstarszymi mieszkańcami Tuchomia.

 

Znaleźć można również informację o dożynkach parafialnych połączonych w tym roku z festynem kaszubskim. Piszemy o poruszanym już na naszym portalu temacie dotyczącym ewentualnych planów powstania elektrociepłowni na biomasę lub biogaz niedaleko Chwaszczyna.

 

Jest jak zawsze cała strona poświęcona sportowi jak również dla dbających o zdrowy styl życia proponujemy artykuł Joanny Dziewiatowskiej – dietetyka medycznego z Tuchomia – „Cukier – czarny charakter”.

 

Sołtys Jolanta Wiercińska wraz z radnymi gminnymi Jackiem Fopke i Mirosławem Nowakiem opisują zakończony niedawno cykl spotkań „MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!”

 

Radny Powiatowy Piotr Fikus przedstawia jak GDDKiA współpracuje z samorządami gminnymi przy budowie ciągów pieszo-rowerowych i jednocześnie zadaje pytanie: Dlaczego Burmistrz Gminy Żukowo nie chce wykonać dokumentacji na budowę chodnika wzdłuż Drogi Krajowej nr 20 z Chwaszczyna do Tuchomia? Radny pisze również o rozbudowie Drogi Wojewódzkiej  nr 218 – odc. Chwaszczyno – Gdańsk.

 

Polecamy również ciekawy artykuł Danuty Jastrzębskiej z chwaszczyńskiego KGW na temat wakacji w Polsce. Jest także relacja z wyjazdu zespołu wokalnego KGW Chwaszczyno „KASZUBKI” na Zamek Grodziec na dolnym Śląsku.

 

Zdajemy sobie sprawę, że w naszej miejscowości nie wszyscy mają dostęp do sieci Internet. Nasze pismo ma tę lukę informacyjną uzupełniać. Staramy się publikować to, co według nas jest ważne. Gazeta jest oparta o artykuły pisane specjalnie do gazety jak i publikowane na portalu Chwaszczyno.pl.  Chcemy docierać do jak największej liczby mieszkańców, w związku z tym gazeta jest bezpłatna. Koszty druku i utrzymania pokrywamy z reklam. Osoby zainteresowane zamieszczeniem reklamy prosimy o kontakt (reklama@chwaszczyno.pl) oraz zapraszamy na stronę www.gazeta.chwaszczyno.pl/reklama

 

Pomóż nam w rozwoju gazety – zareklamuj się!

 

Bardzo dziękujemy za wsparcie osobom i firmom, dzięki którym lipcowy numer mógł ukazać (wg alfabetu):

 

-Anro-Trade – TOYOTA Chwaszczyno
-Dietetyk medyczny Joanna Dziewiatowska
-Diagnoson – Centrum USG i lekarze specjaliści
-Euro-Salon prasowy
-Galeria Domowa + Rowery Serwis
-Hurtownia Elektryczna „Eltom”
-Lilan – przedsiębiorstwo-handlowo-usługowe
-Modelscy Sport Club
-Nauka gry na instrumentach klawiszowych „Intermusic”
-Pizzeria „Mirena”
-Pracownia Tapicerska Czesław Klawikowski
-Profesjonalna obsługa barmańska „Somm & Bar”
-Serwis samochodowy „Auto-West”
-Sklep Klubowy „Orlik”
-„Szkółka Szachowa” Mirosława Nowaka
-Ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne z dojazdem do klienta
-Wynajem zjeżdżalni i domków dmuchanych
-Zakład Optyczny Barbara Holk

 

Gazeta ukazała się w nakładzie 2300 egzemplarzy, która trafiła bezpośrednio do w większości domów w Chwaszczynie i Tuchomiu oraz głównych sklepów Chwaszczyna, Tuchomia, Tuchomka, Karczemek oraz sklepiku spożywczym na Nowym Świecie.

 

Michał Witt

 

Wersja on-line gazety do obejrzenia na stronie
www.gazeta.chwaszczyno.pl/aktualne-wydanie

 

Cennik publikacji reklam oraz archiwum numerów: www.gazeta.chwaszczyno.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.