Już niedługo nowy numer gazety chwaszczyńskiej. Pomóż nam w jej rozwoju!

 

 

Ideą naszego czasopisma jest dostarczanie aktualnych informacji z życia Chwaszczyna i okolic. Chcemy docierać do jak największej liczby mieszkańców, dlatego też nasza gazeta jest bezpłatna i dostarczana do skrzynek wszystkich mieszkańców Chwaszczyna oraz do sklepów w Chwaszczynie, Tuchomiu, Karczemkach i okolicy. Zdajemy sobie sprawę, że w naszej miejscowości nie wszyscy mają dostęp do sieci Internet. Nasze pismo ma tę lukę informacyjną uzupełniać. Wydaliśmy jak dotąd dziesięć numerów w cyklu dwumiesięcznym i chcemy się dalej rozwijać.

 

Aby gazeta mogła z powodzeniem funkcjonować, potrzebni są reklamodawcy, którzy w zamian za reklamę swoich firm pokrywają koszty druku, kolportażu, składu i utrzymania gazety.

 

Chociaż gazeta jest bezpłatna, staramy się dbać o poziom publikowanej treści i ciągle go podnosić. Pilnujemy aby nie była zasypana samymi reklamami i zawsze było w niej jak najwięcej interesujących artykułów. Gazeta jest drukowana na wysokiej jakości papierze, w pełnym kolorze, tak aby Naszym czytelnikom przyjemnie się czytało nasze czasopismo.

 

Jeśli będziemy mieli większe wsparcie finansowe, to gazeta będzie się ukazywać częściej niż dotychczas.

 

Zapraszamy firmy nie tylko z terenu Chwaszczyna, ponieważ nasza gazeta z nakładem 2300 egzemplarzy to możliwość bezpośredniego dotarcia z ofertą do ponad pięciu tysięcy osób. Ulotek już dziś nikt nie czyta, tylko wyrzuca je od razu do kosza. Koło naszej publikacji nikt nie przejdzie obojętnie. Z informacji jakie do nas docierają, w wielu sklepach gazeta znika natychmiast po rozwiezieniu.

 

Dziękujemy firmom, które u nas się reklamują przede wszystkim za to, że dzięki nim mieszkańcy mogą mieć własną, wysokiej jakości bezpłatną gazetę.

 

Według zasady „myśl globalnie działaj lokalnie”, większość dużych firm, które działają na skalę światową pamiętają o tym, że siedziby ich firm umiejscowione są w pewnej społeczności, o której nie mogą zapominać.  Chcą być dobrym sąsiadem, który wspiera i pomaga innym.

 

Zachęcamy przedsiębiorców, którzy rozumieją powyższą ideę do wsparcia naszego pisma oraz mieszkańców, którzy pomogą znaleźć potencjalnych reklamodawców.

 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 790-477-868 lub e-mail: reklama@chwaszczyno.pl

 

Jeśli nie masz gotowego banera reklamowego, to nie problem – pomożemy go zaprojektować!

 

Najnowszy numer gazety ukaże się na przełomie maja i czerwca.

 

Poprzednie wydanie marzec-kwiecień 2015

Poprzednie wydanie – wersja elektroniczna gazety (marzec-kwiecień 2015) (4MB)

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.