Lady chłodnicze – urządzenia, które musisz mieć w wyposażeniu swojego sklepu

Autor: nadesłane

Podstawowe wyposażenie sklepów spożywczych i lokali gastronomicznych to z jednej strony półki i regały sklepowe, a z drugiej urządzenia, których głównym zadaniem jest utrzymanie wysokiej jakości asortymentu. Lady chłodnicze produkowane przez lidera rynku firmę Bolarus, to jedne z częściej wykorzystywanych sprzętów. Prezentowana oferta zadowala zarówno niewielkie lokalne sklepiki, jak i duże markety, restauracje i cukiernie. Wszystkie produkty dostosować można do Twoich indywidualnych wymagań, dlatego powiedz specjalistom, jakie masz potrzeby i postaw na najlepsze rozwiązania.

Jak wykorzystać lady chłodnicze?

W zależności od tego, jaki rodzaj produktów sprzedajesz, urządzenia chłodnicze będą się między sobą różnić. Lady chłodnicze na mięso czy wędliny mogą wyglądać nieco inaczej niż te, w których zaprezentujesz wyroby cukiernicze. Zapotrzebowanie jest różne i zależy od specyfikacji danego lokalu. Producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom rynku. W ich asortymencie znajdziesz lady i witryny o różnych wielkościach i pojemnościach. Różnie montowane w poszczególnych urządzeniach mogą być również agregaty. Może się zdarzyć, że żaden z gotowych produktów nie wpisze się w Twoje zapotrzebowanie. Projektanci mogą stworzyć urządzenia zgodne z Twoimi konkretnymi wytycznymi. Możesz zaprezentować im swoje potrzeby i poznać cenę produktu, który zamierzasz kupić. Lady chłodnicze z jednej strony eksponują towary, ale z drugiej pełnią bardzo ważną rolę polegającą na utrzymaniu jakości produktów. Z tego względu warto wybrać jakościowe urządzenia, które nie zepsują się po kilku miesiącach użytkowania.

Funkcjonalne lady chłodnicze, które świetnie zaprezentują towar

Jeśli klient kupuje produkty zgodnie z tym, co podpowiada mu jego wzrok, to na pewno pokusi się o wybór asortymentu, którego ekspozycja zachęca do posmakowania. Prezentacja towaru est niezwykle ważna w procesie sprzedażowym. Odpowiednie przechowywanie artykułów spożywczych gwarantuje utrzymanie ich walorów estetycznych i smokowych jednocześnie. Funkcjonalność witryn chłodniczych jest tym większa, im lepiej dopasujesz je do własnego zapotrzebowania. Poszczególne moduły dobierz do wnętrza lokalu. Specjaliści zadbali o to, aby kolor sprzętów mógł komponować się z wystrojem. To jednak nie wszystko. Wykorzystywane w produkcji materiały, sprawiają, że czyszczenie powierzchni danej lady jest łatwe i szybkie. Na szybach nie tworzy się szron, który przeszkadzałby w codziennej sprzedaży, a co gorsza uniemożliwiłby ekspozycję. Spersonalizowane sprzętu znajdują zastosowanie zarówno w sklepach, jak i w lokalach gastronomicznych. Przemysł spożywczy nakłada nienaruszalne zasady związane z przechowywaniem mięsa, nabiału, wyrobów cukierniczych, ponieważ to gwarantuje klientowi bezpieczne spożywanie poszczególnych artykułów. Sprawdź ofertę firmy Bolarus. Skontaktuj się ze specjalistami i powiedz o swoim zapotrzebowaniu.

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.