Kurs samoobrony Krav Maga dla Pań. Bezpłatne zajęcia w Bojanie

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na szkolenie samoobrony organizowane przez Krav Maga Pomorze pod tytułem: KOBIETA WALECZNA.

Jesteś kobietą delikatną i subtelną, lecz czasem musisz wyzwolić w sobie lwicę, by zmagać się z zagrożeniami czyhającymi tuż za rogiem. Naucz się wołać o pomoc i przeciwstawiać przemocy.

Po wtorkowej romantycznej kolacji podaruj sobie odrobinę pewności siebie w walce ze zwykle silniejszym przeciwnikiem na niedzielnych warsztatach samoobrony KOBIETA WALECZNA.

Instruktorzy z KRAV MAGA POMORZE przybliżą ci aspekty walki i poprawnych reakcji w różnych dystansach i sytuacjach zagrożenia, z którymi możesz się spotkać. Nauczysz się, jak zapobiegać agresji fizycznej, nie dać się uderzyć, bezpiecznie uwolnić się od chwytów, udaremnić próbę gwałtu czy odpowiadać atakiem na atak.

Choć to tylko trzygodzinne zajęcia, to mogą rozpocząć coś ważnego w Twoim życiu. Nie marnuj czasu, bądź silna i pewna siebie. Bądź waleczna i niezwyciężona.

Zajęcia przeprowadzone będą w niedzielę 12 marca 2017 roku w Bojanie od 09:00-12:00 na Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Wybickiego 38.

WSTĘP WOLNY – ubiór lekki, sportowy.

Kurs poprowadzi dyplomowany instruktor Adam Kamiński, nr tel.: 601 250 065.

 

Poniżej film instruktażowy dla zobrazowania systemu:

Zapraszam serdecznie,
Jan Hallmann

Hala Widowiskowo-Sportowa
ul. Wybickiego 38
84-207 Bojano
tel. 661-120-678

krav maga bojano

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.