Kto sfinansował nowy plac zabaw w Chwaszczynie?


{module do-reklamy-intertekst|none}

Jak już wcześniej pisaliśmy dnia 16 października br. został otwarty nowo rozbudowany plac zabaw przy ZSPGiSP w Chwaszczynie. W otwarciu wziął udział Dyrektor Szkoły Pan Robert Zochniak, Z-ca Dyrektora Szkoły Pani Małgorzata Lipińska, Radny Powiatu Kartuskiego Piotr Fikus, Kierownik Referatu Polityki Rozwoju Gminy Pani Ewa Pieczora oraz Sołtys Pan Gerard Barsowski. Byli również rodzice wraz z Naszymi Najmniejszymi Pociechami.

 

Rozbudowany plac zabaw kosztował 57 600.00 zł i został sfinansowany w 50% z środków pozyskanych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.


Cały plac zabaw budowany był etapami i sfinansowany został z środków wskazanych wyżej oraz z środków pozyskanych na festynach organizowanych z okazji Dnia Dziecka, które zostały przekazane przez Rodziców i Mieszkańców Naszej Miejscowości. A więc wspólnie z Burmistrzem Gminy Żukowo, Rodzicami, Mieszkańcami, Dyrekcją Szkoły, Gronem Pedagogicznym, Radą Sołecką, Stowarzyszeniem „SAMORZADNOŚĆ” udało się zrealizować szczytne przedsięwzięcie, które będzie służyło przede wszystkim Naszym Pociechom.


{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.