KS Gokken z trzecim miejscem na MP w Pleszewie!

 

Zawodnicy KS Gokken zdobyli 3 miejsce na Mistrzostwach Polski w Pleszewie! 24 października na tatami walczyło ponad 50 klubów z całej Polski. Nasi zawodnicy znów pokazali świetną formę i udowodnili, że jesteśmy jednym z najlepszych klubów w Polsce.

 

Do domów wróciliśmy z łącznym wynikiem 5 złotych, 2 srebrnych oraz 5 brązowych medali. Trzeba nadmienić, że rewelacyjną formę pokazali Filip Wendt oraz Sara Elwart, którzy zdobyli złote medale w swojej konkurencji. Był to dla nich ostatni sprawdzian przed Mistrzostwami Świata w Indonezji, na które zostali powołani.

 

Świetny występ zaliczyli również Dominika Groth oraz Dominik Korbolewski, który w dniu swoich 18-tych urodzin przeszedł do nowej kategorii U21 – 60 kg. Cała czwórka została powołana na zgrupowanie kadry do COS Spała.

 

Złoto zdobyła również drużyna U21 kobiet: Sonia Lidzbarska, Weronika Trela oraz Hanna Rykowska.

 

Nie spoczywajmy na laurach, bo przed nami dwie kolejne duże imprezy: MP Shotokan oraz MŚ w Indonezji.

 

Trzymacie kciuki!

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.