Korekta budżetu gminy na rok 2014 – zdjęto budowę kanalizacji w Chwaszczynie

 

Dnia 03.10.2014 roku na kolejnej Sesji Rady Miejskiej w Żukowie na wniosek Burmistrza Gminy Żukowo Pana Jerzego Żurawicza Radni podjęli uchwałę nr L/616/2014 o zmianach do budżetu na rok 2014 w zadaniu pt. „Budowa kanalizacji sanitarnej w Chwaszczynie – rejon ulic: Żeromskiego, Jana Pawła II, Asnyka, Leśmiana, Słowackiego”.

 

Na mocy tej uchwały zdjęto środki finansowe na w/w cel w kwocie – 175 000,00 zł i pozostawiono kwotę tylko – 5 000,00 zł. Zmiana ta skutkuje tym, iż w roku bieżącym nie będzie budowy tej kanalizacji. Czy uda się zrealizować tę inwestycję w roku 2015 zależeć będzie od nowo wybranych Radnych z Naszej Miejscowości i od nowego Burmistrza Gminy Żukowo.

 

 W załączniku do uchwały, na 19 stronie dokumentu można odnaleźć pozycję oznaczoną „6050-17”:

 zmiana-w-uchwale

 

Uchwała L/616/2014 w całości do pobrania

 

źródło: http://piotrfikus.info, bip.zukowo.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.