Konkurs na zaprojektowanie logo Google

 {module do-reklamy-intertekst|none}

Uczniowie chwaszczyńskiej szkoły wzięli udział w konkursie na zaprojektowanie logo Google, które będzie widoczne (po rozstrzygnięciu konkursu) przez jeden dzień na stronie głównej wyszukiwarki.


Kreatywnie interpretowali hasło „…Pozdrowienia z Polski”, które było ekspresją pozytywnych emocji związanych z naszym krajem oraz możliwościa ukazania go z jak najlepszej strony. Patronat artystyczny nad polską edycją konkursu objęła Zachęta Galeria sztuki.


Konkurs Doodle 4 Google to inspirujące i kreatywne przedsięwzięcie, które rozwija wyobraźnię i pozwala uczniom wypowiedzieć się na ważne tematy.


Cel:

· Uczczenie rozpoczynających się 8 czerwca Mistrzostw Europy w piłce nożnej

· Pomoc w wyzwoleniu w uczniach świadomości bycia współgospodarzami międzynarodowych wydarzeń, jakim są Mistrzostwa Europy w piłce nożnej

Zdjęcie prezentuje jedną z najlepszych prac naszych uczniów wykonana przez uczennicę klasy II A gimnazjum – Joannę Bańkowską.


źródło:chwaszczyno.edu.pl{module dol-artykulu|none}Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.