Konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie

Burmistrz Gminy Żukowo ogłosił konkursy na kandydatów na stanowiska dyrektorów następujących szkół:

Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Obrońców Wybrzeża w Żukowie,
Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie,
Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Przyjaźni.

Kandydaci przystępujący do konkursu powinni spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce (Dz. U. z 2017 r. poz. 1597)

Oferty należy przesyłać pocztą na adres: Urząd Gminy w Żukowie, ul. Gdańska 52, 83-330 Żukowo (decyduje data wpływu do UG Żukowo) lub składać osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy Żukowo, ul. Gdańska 52, 83-330 Żukowo (czynny w godz.: pon., wt. 730 – 1700, śr.-czw. 730-1530, pt. 730 – 1500) w terminie do 27 kwietnia 2018 r.

źródło: zukowo.pl

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.