Komitet Obywatelski Stop Żwirowni: Podziękowania i zaproszenie na Zebranie Wiejskie

 

Szanowni Państwo

 

Składamy najserdeczniejsze podziękowania Wszystkim, którzy kierując się szlachetną zasadą współdecydowania o kierunku rozwoju naszej Małej Ojczyzny, tak licznie przybyli na spotkanie wiejskie w dniu 25 kwietnia 2015r.

 

W szczególny sposób dziękujemy Wszystkim, czynnie uczestniczącym w działaniach, które w efekcie, skutecznie pomogły osiągnąć pierwszy, ale jakże ważny etap zmierzający do uchylenia uchwały ze stycznia 2015r. Wyniki przeprowadzonej ankiety jednoznacznie wskazują, iż podjęcie działań w kierunku rozbudowy żwirowni jest niezgodne z wolą mieszkańców, co więcej, nasza jednomyślność daje nadzieję na skuteczne rozwiązanie problemu. Jeszcze raz, potwierdziła się prawdziwość zasady, iż w jedności siła.

 

W dniu 07 maja 2015r. o godz. 19.00 w szkole w Chwaszczynie odbędzie się Zebranie Wiejskie dla wsi Chwaszczyno, na którym poddane pod głosowanie zostaną następujące projekty uchwał:

 

1. Uchwała wyrażająca sprzeciw rozbudowie żwirowni przez Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego „Polgravel” Sp. z o.o. na terenie działki 245/7,

 

2. Uchwała w sprawie wniosku o podjęcie inicjatywy uchwałodawczej przez Burmistrza gminy Żukowo w sprawie przedłożenia Radzie Miejskiej gminy Żukowo projektu uchwały o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działki 245/7 zgodnie ze Studium i wolą mieszkańców,

 

3. Uchwała w sprawie wniosku do radnych miejskich gminy Żukowo o podjęcie wszelkich działań mających na celu uchylenie Uchwały nr V/32/2015 z dnia 30.01.2015 w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części wsi Tuchom, w rejonie ul. Gdyńskiej oraz fragmentu wsi Chwaszczyno, w rejonie ul. Leśnej.

 

Mamy nadzieję, iż tak mocny przekaz wysłany do Pana Burmistrza i Szanownych Państwa Radnych pomoże im w podjęciu satysfakcjonującej nas decyzji podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej w Żukowie. Musimy pamiętać, iż moc rozstrzygającą w tej sprawie posiadają nasi przedstawiciele w Radzie Miejskiej w Żukowie z Panem Burmistrzem na czele.

 

Bardzo prosimy wszystkich Państwa o wytrwałość i cierpliwość w działaniu, gdyż jest to jedyny sposób w osiągnięciu wyznaczonego celu.

 

Komitet Obywatelski Stop Żwirowni

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.