Kolejny news klubu Gokken.

 

22 marca 2014 roku odbyły się Mistrzostwa Klubu Gokken w Karczemkach. W zawodach wzięło udział około 200 naszych adeptów. Bardzo cieszy nas tak liczne zainteresowanie zawodami klubowymi. Jako organizatorzy jesteśmy zadowoleni z poziomu i zaangażowania naszych zawodników.

 

Na zawody przyjechali najmłodsi nasi adepci (konkurencje zaczynały się już od 5 roku życia i młodsi). Kadra klubowa uczyła się pomagać przy organizacji takiej imprezy oraz doszkalała swoje techniki. Młodsi uczestnicy uczyli się walczyć ze stresem, obeznania na macie oraz nabierali doświadczenia w zawodach – jest to jeden z ważniejszych czynników w karate. Jak wszyscy wiemy, bez licznych startów nie osiągnie się żadnych wyników!

 

Jeszcze raz dziękujemy za pomoc i wsparcie oraz gratulujemy wszystkim medalistom.

 

Na zdjęciu Aleksandra Górska – jedna z naszych najmłodszych zawodniczek.

 

KS Gokken/Agata Uwijała

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.