Kolejne terminy spotkania mieszkańców 'MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!’

 

Sołtys Chwaszczyna Jolanta Wiercińska, Radni gminni Jacek Fopke i Mirosław Nowak oraz Członkowie Rady Sołeckiej zapraszają wszystkich mieszkańców Chwaszczyna do udziału w cyklu spotkań osiedlowych pn. 'MOJA ULICA, MOJE CHWASZCZYNO!’.

 

Kolejne spotkanie dla mieszkańców z rejonu Czarne Błota, Kawle, osiedla Józefin oraz okolic odbędzie się 7 czerwca (wtorek) o godz. 19.00 w 'Barze Ania’ nad jeziorem Wysockim.

 

Przedostatnie już spotkanie dedykowane będzie mieszkańcom ul. Dąbrówki, Polnej, Rewerenda oraz Wiczlińskiej i okolicy. Odbędzie się 14 czerwca (wtorek) o godz. 19.00 w budynku firmy Malwa przy ul. Rewerenda.

 

Zapraszam do aktywnego udziału.
Jolanta Wiercińska

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.