Kolejne spotkanie z Energa Operator w sprawie problemów z zasilaniem.

 

{module do-reklamy-intertekst|none}

Dnia 16.10.2012 roku Mieszkańcy Chwaszczyna Pan Piotr Fikus wraz z Panem Henrykiem Bobrem spotkali się z Dyrektorem Generalnym ENERGA – Operator S.A. Panią Agnieszką Okońską.


W spotkaniu wziął również udział Dyrektor Departamentu Zarządzania Majątkiem Sieciowym Pan Piotr Bartczak. Na spotkaniu mieszkańcy Chwaszczyna poinformowanli Panią Dyrektor o fakcie zwrócenia się firmy ELTOR S.A. z Tczewa, która wystąpiła z wnioskiem o pomoc w uzyskaniu zgody od właścicieli nieruchomości, przez które przebiega projektowana inwestycja polegająca na modernizacji linii kablowej SN-15kV do stacji transformatorowej T-95172 „Chwaszczyno Osiedle”.


Inwestycja będzie polegać na wymianie przestarzałych i cechujących się dużą awaryjnością linii napowietrzneych. Dodatkowo Pani Dyrektor zapewniła, że ENERGA Operator przygotuje dla Chwaszczyna takie rozwiązanie, które spowoduje bezawaryjność dostaw energii do Naszej Miejscowości. Chodzi głównie o to, aby skrócić linię „długą – tzw. magistralę” i zastąpić ją linią „krótką”.


Pod koniec listopada 2012 roku planowane jest spotkanie, na którym ma zostać przedstawiony plan konkretnych działań zmierzających do poprawy zasilania energetycznego.{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.