Kiermasz Tuchomski wzorem Jarmarku Dominikańskiego

 

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Mieszkańcy dla Tuchomia” 26 sierpnia w sobotę w godzinach 12:00-16:00 na boisku przy ul. Długiej organizują Kiermasz Tuchomski. Zachęcają, by zrobić porządek w szafach, na strychu i w piwnicy i wyprzedać to, co innym może się przydać! – Przyjdź i wyłów perełki jak na Jarmarku Dominikańskim! UWAGA! Ilość powierzchni wyprzedażowej ograniczona – zgłoś się już dzisiaj! – zachęcają organizatorzy.

Masz w domu rzeczy po dziecku, rower, zabawki, puzzle, ubrania, z których wyrosłaś/eś, nieużywany toster lub rowerek treningowy, nietrafiony prezent urodzinowy, a może za dużo wazonów czy kurzącą się kolekcję porcelanowych słoników – wystaw to na kiermaszu, a może znajdzie się dla nich nabywca! Stoiska za zgodą i pod opieką dorosłych mogą wystawić dzieci i młodzież!

Podczas kiermaszu odbędzie się zbiórka nakrętek i płyt CD dla Milenki Plichta, a także będzie można przekazać stare koce, ręczniki, używane czajniki czy termofory dla podopiecznych Ciapkowa! Oprócz kiermaszu będą atrakcje dla dzieci i dorosłych!

W Kiermaszu Tuchomskim może wziąć udział każdy mieszkaniec Tuchomia i okolicznych sołectw. Chęć wzięcia udziału w wyprzedaży należy zgłosić mailowo (mieszkancydlatuchomia@gmail.com), telefonicznie (792 516 279) lub na facebooku (www.facebook.com/mieszkancydlaTuchomia). Każde zgłoszenie musi otrzymać powierdzenie!

 

REGULAMIN
1. Udział w kiermaszu jest bezpłatny (zarówno dla kupujących jak i sprzedających).
2. Każdy uczestnik wyprzedaży (sprzedający) otrzyma wyznaczoną powierzchnię, na której będzie możliwe wystawienie wyprzedawanych towarów (ok. 6 m2), wyprzedawane towary nie mogą przekroczyć tej przestrzeni.
3. Sprzedawać można produkty i towary nabyte prywatnie w okresie powyżej 6 m-cy.
4. Sprzedaż prywatna nie wymaga odprowadzenia podatku dochodowego ani VAT.
5. Organizacja przestrzeni sprzedażowej leży w obowiązkach sprzedającego (koc, stoliki, parasol itp.).
6. Organizator wyprzedaży nie bierze odpowiedzialności za towar oferowany przez sprzedawców.
7. Sprzedawać można tylko towar pełnowartościowy – działający.
8. Każdy produkt i towar MUSI mieć widoczna etykietę cenową!
9. Cena wyprzedawanych towarów nie może być wyższa niż cena ich zakupu.
10. Wartość rynkowa każdego z wyprzedawanych towarów nie może przekroczyć 900 zł.
11. Wyprzedawać można jedynie towary i produkty, których gabaryty (wielkość) umożliwia ich przeniesienie przez jedną osobę (wykluczone jest sprzedawanie m.in. mebli, lodówek, samochodów, motocykli, trampolin itp.).
12. Zabroniona jest sprzedaż komercyjna (produktów i artykułów produkowanych w ramach działalności gospodarczej, firmy czy rękodzieła).
13. BEZWZGLĘDNIE ZAKAZUJE SIĘ sprzedaży produktów wymagających licencji lub niebezpiecznych tj. broń, alkohol, mat. pirotechniczne, produkty niebezpieczne, toksyczne itp.
14. Na terenie wyznaczonym jako przestrzeń wyprzedażowa zakazuje się sprzedaży art. spożywczych.
15. Wjazd na teren przy przestrzeni sprzedażowej jest możliwy tylko na czas wyładunku towarów.
16. Zakazuje się sprzedaży produktów pochodzących z kradzieży!
17. Złamanie którejkolwiek z zasad regulaminu jest podstawą do usunięcia sprzedającego z kiermaszu.
18. Organizator nie odpowiada za towar, produkty ani własność uczestników kiermaszu.
19. Kiermasz trwać będzie 4 godziny (12:00-16:00).
20. Każdy sprzedający ma obowiązek uprzątnięcia wykorzystywanej przez siebie powierzchni sprzedażowej po zakończeniu kiermaszu.

 

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne
Mieszkańcy dla Tuchomia

 

kiermasz tuchomski 1

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.