KGW Tuchom zaprasza na warsztaty florystyczne

Zbliżają się święta Wielkanocy. Oprócz szczególnych duchowych przygotowań dbamy również o ozdobienie naszych domów. Przyjdź na warsztaty florystyczne i ułóż dla siebie i Twojej rodziny wiosenno-świąteczną aranżację z kwiatów.

 

Koło Gospodyń Wiejskich w Tuchomiu zaprasza na warsztaty florystyczne, które odbędą się 22 marca br. o godz. 19:00 w domku przy boisku w Tuchomiu. Poprowadzi je Pani Marzena Piernicka z kwiaciarni „Marzena” w Chwaszczynie.

warsztaty florystyczne 2

Na spotkaniu poznamy technikę układania kwiatów w koszach i przygotowania aranżacji wiosenno-świątecznych. Koszt zajęć wynosi 30zł. Każdy uczestnik warsztatów zabiera ze sobą do domu zrobioną na spotkaniu aranżację.

Organizatorzy informują o ograniczonej ilości miejsc, które można zarezerwować do 17 marca br. pod nr telefonu: 661-065-184 lub na profilu FB KGW Tuchom.

warsztaty florystyczne 1

źródło: Tuchom.net

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.