KGW Chwaszczyno już drugi rok włączyło się w przygotowanie Szlachetnej Paczki

Autor: KGW Chwaszczyno

Tegoroczna Szlachetna Paczka przygotowana przez Koło Gospodyń Wiejskich w Chwaszczynie już 12 grudnia trafiła do rąk pani Haliny i jej syna Andrzeja.
Tym samym wsparliśmy jedną z 31 rodzin zgłoszonych do tej akcji z naszego lokalnego terenu.
W świątecznym nastroju obyło się przygotowanie, aż 19 paczek pełnych produktów i rzeczy potrzebnych dla naszej rodziny. A 20 paczka to piękna brązowa rozkładana kanapa przekazana od naszych sąsiadów z Chwaszczyna Państwa Agnieszki i Jarosława Cyrockich. Do naszego wspólnego dzieła dołączyło się ponad 31 darczyńców zarówno z naszego Koła jak i zaprzyjaźnione osoby z Tuchomia i Banina.
Serdecznie dziękujemy Wam drodzy darczyńcy za tak otwarte serca i pomocne dłonie do przygotowania naszej wspólnej Szlachetnej Paczki!!!
Ten wspólny wysiłek i możliwość pomocy osobom potrzebującym przyniósł nam tyle radości i dobrej energii, że już dziś wiemy, że za rok kolejna rodzina zostanie wsparta przez Nasze Koło 🙂

Źródło: KGW Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.