Kaszubska Droga czeka na ułożenie 580 sztuk płyt drogowych „yomb”

{module do-reklamy-intertekst|none}

Na poboczu ulicy Kaszubska Droga w Chwaszczynie czeka na ułożenie 580 sztuk płyt drogowych „yomb”. Pięćset sztuk zostało zakupionych przez prywatnego przedsiębiorcę z Chwaszczyna, który przekazał w darowiźnie Urzędowi Gminy Żukowo ze wskazaniem ułożenia na Kaszubskiej Drodze.


Osiemdziesiąt płyt pochodzi z funduszy Rady Sołeckiej. Z informacji jakie otrzymała Rada Sołecka od Prezesa Spółki Komunalnej Pana Zbigniewa Szczęsnego, która na zlecenie Urzędu Gminy utwardza ciągi drogowe wynika, że złożone płyty będą układane na Kaszubskiej Drodze po zakończeniu długiego weekendu majowego tzn. 07 maja 2012 r.


W celu połączenia już utwardzonych części ulicy potrzeba 820 sztuk. Brakujące 240 sztuk zostanie ułożone w terminie późniejszym po rozstrzygnięciu przetargu na zakup płyt przez Urząd Gminy w Żukowie. Sołectwo Chwaszczyno otrzyma 2300 sztuk.


Mirosław Nowak – sekretarz Rady Sołeckiej

foto: M.N.


kaszubska-droga-czeka-na-ulozenie-plyt-1


kaszubska-droga-czeka-na-ulozenie-plyt-2


kaszubska-droga-czeka-na-ulozenie-plyt-3


kaszubska-droga-czeka-na-ulozenie-plyt-4


kaszubska-droga-czeka-na-ulozenie-plyt-5

{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.