Kąpino zaprasza na IV turniej Regioligi

 

Gmina Wejherowo zaprasza 9.08.2015r. do Kąpina na Turniej w ramach II edycji Regionalnej Ligi Piłki Nożnej „6”. Dotychczasowe trzy turnieje odbyły się na terenie powiatu kartuskiego i uczestniczyło w nich przeszło 60 drużyn.

 

Regioliga składa się z 8 niezależnych turniejów rozgrywanych co dwa tygodnie na terenie 3 powiatów: gdańskiego, kartuskiego i wejherowskiego. Rozgrywki przeprowadzone są w 7 kategoriach wiekowych: 2006 i młodsi, 2004 i młodsi, 2002 i młodsi, 2000 i młodsi, 1998 i młodsi, Seniorzy i Oldboje (40+).

 

Zapraszamy wszystkie chętne drużyny na turniej do Kąpina zgłoszenia w formie pisemnej na druku organizatora przyjmowane będą w nieprzekraczalnym terminie do 6.08.2015r. i należy kierować je na adres mailowy: biuro.regioliga@op.pl


Organizatorem Ligi jest Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, info – Arkadiusz Paździora – Kierownik Ligi, email: biuro.regioliga@op.pl, tel. 698870575.Oficjalna strona www.RegioLiga.pl

 

Organizatorzy przygotowali dla wszystkich drużyn min.: pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Najlepsze drużyny otrzymają medale, a wyróżniający się zawodnicy statuetki.

 

Obsługę sędziowską zapewnia Pomorski Związek Piłki Nożnej.

 

Turniej w Kąpinie odbywa się przy współpracy wielu podmiotów min: Pomorski Sport, Urzędu Gminy Wejherowo, Sołectwo Kąpino, Eco Kąpino, APN Błękitni Wejherowo.

 

Patronat honorowy nad Turniejem objął: Kazimierz Plocke – Poseł na Sejm RP

 

 Cieszy pozytywny odbiór Regioligi przez zawodników co zapewne dobrze rokuje na przyszłość i zapewne doskonale wpisuje się w czas wakacyjny.

 

Tabela po III kolejkach, kategoria Seniorów:

 

 

1 Vigo Tuchom 44
2 Amigo Przyjaźń 40
3 Ochota Miechucino 21
4 Radunia Glincz 20
5 Stoljer Niestępowo 18
6 Orły PCM Przywidz 17
7 KS Łapino 15
8 ProFan Gościcino 15
9 UKS Przyjaźń 12
10 KS Sulmin 8

 

 

kapino regio

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.