Jest szansa na pogodę na jutrzejszych uroczystościach.

 

Już jutro (11.11.2015r.) zapraszamy na spotkanie w centrum Chwaszczyna, gdzie oprócz uroczystej mszy św., poświęcenia obelisku postawionego ku pamięci mieszkańców Gromady Chwaszczyno poległych i pomordowanych podczas II Wojny Światowej, czekać będzie na nas kuchnia polowa oraz przepięknie wykonane kotyliony.

 

Jeśli prognoza pogody się sprawdzi to jest duża szansa, że w czasie uroczystości nie będzie padać.

Wieczorem przy gorącej grochówce, żaden deszcz nie będzie już straszny.

 

pogoda 11 11 2015
źródło: meteo.pl, stan 10.11.15 godz.19.00

 

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności mieszkańców Chwaszczyna. Uroczystości rozpoczną się o 14:30 Mszą św. w kościele parafialnym pw. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie.  Około godz. 15:15 nastąpi przemarsz zebranych pod obelisk (centrum Chwaszczyna przy rondzie).

 

Po uroczystościach czeka na nas gorąca kuchnia polowa w remizie i również piękne kotyliony, które z wielkim zaangażowaniem wykonywały dzieci ze szkoły podstawowej w Chwaszczynie.

 

Wiele osób włożyło dużo pracy w przygotowanie tej uroczystości i liczymy na liczne przybycie pomimo niesprzyjającej aury.

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.