Jest decyzja w sprawie wycinki drzew.

{module do-reklamy-intertekst|none}

Rada Sołecka ponad rok temu wystąpiła do Urzędu Gminy Żukowo z wnioskiem o wycinkę drzew wzdłuż ulicy Mickiewicza pomiędzy dwoma skrzyżowaniami tej ulicy z Sienkiewicza i Słowackiego. Na wniosek nasz wpłynęły sygnały zaniepokojonych rodziców małych dzieci, które aby dotrzeć do szkoły muszą niejednokrotnie pokonywać niebezpieczne odcinki drogi w naszej miejscowości.

 

 

W minionym tygodniu Przewodniczący Rady Sołeckiej – sołtys Pan Gerard Barsowski otrzymał decyzję Starostwa Powiatowego w Kartuzach nie zezwalającą na usunięcie brzozy brodawkowatej, jarząbu pospolitego oraz klonu zwyczajnego, oraz zezwalającą na usunięcie modrzewia europejskiego, świerka pospolitego oraz sosny zwyczajnej.

 

W decyzji nakazał aby drzewa które zostaną wycięte zastąpić w najbliższym sezonie wegetacyjnym innymi drzewami z gatunków rodzimych.


Decyzja w spraiw wycinki w formacie pdf do pobrania

 

nadesłał : Mirosław Nowak – sekretarz Rady Sołeckiej

{module dol-artykulu|none}

 

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.