Jeśli chcesz zmienić Chwaszczyno – dołącz do naszego zespołu sołeckiego!

 

Jak mogli Państwo zauważyć od kilkunastu miesięcy pozytywnie zmienia się wizerunek naszej miejscowości. Udało nam się doprowadzić do uporządkowania Chwaszczyna. Zniknęły zalegające śmieci a w to miejsce pojawiły się nowe, schludne kosze na śmieci. Nie chcemy poprzestawać wyłącznie na sprzątaniu. Równocześnie staramy się zadbać o tereny zielone.

 

W związku z naszymi działaniami chcielibyśmy nawiązać współpracę z osobami, które mogłyby wesprzeć nasze sołectwo w zaprojektowaniu zieleni np. nowa roślinność na rondzie, zieleń przy modernizowanej Mickiewicza. Osoby lub firmy, które chciałaby mieć wpływ na wygląd Chwaszczyna i nawiązać stałą współpracę zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu.

 

Więcej informacji pod numerem telefonu: 668 692 709 (Aleksandra Nosel) lub e-mailem: aleksandra.nosel@rada.chwaszczyno.pl

 

Jolanta Wiercińska
Sołtys sołectwa Chwaszczyno

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.