Poznaj 3 pomysły na zwiększenie przychodów

 

Jeśli chcesz poprawić swoją sytuację finansową, możesz wykonać kilka kroków, dzięki którym Twoje przychody będą większe niż dotychczas. Poniżej prezentujemy 3 nasze propozycje.

 

Propozycja pierwsza: praca dodatkowa po godzinach

 

Niektórzy w tym miejscu uznają, że nie po to codziennie pracują na etacie, żeby jeszcze na pracę poświęcać swój czas wolny. Jeżeli jednak chcesz poprawić swoją sytuację finansową i wiesz, że na ten moment nie możesz liczyć na podwyżkę w pracy ani na szybkie przebranżowienie, nie pozostaje Ci nic innego jak zakasać rękawy i zabrać się do zajęć dodatkowych po godzinach. W zależności od tego, co potrafisz i lubisz robić, możesz podjąć się pracy przy komputerze jako wirtualna asystentka, graficzka czy copywriterka. Możesz również wykonywać drobne przysługi sąsiedzkie, na przykład kosić trawniki, przycinać drzewa na działce sąsiada czy zająć się rękodziełem. Wszystko zależy oczywiście od tego, co potrafisz robić i na jakie prace jest aktualnie zapotrzebowanie.

Propozycja druga: korzystanie z promocji bankowych

Jeżeli potrafisz dobrze czytać regulaminy bankowe oraz tabele opłat i prowizji, możesz śmiało skorzystać z promocji bankowych. Sprytny klient jest w stanie zarobić na nich kilkaset złotych rocznie. Może i kwoty nie są bardzo duże, jednak stanowią przyjemny dodatek do pensji otrzymywanej na etacie.

Warto pamiętać, że banki, oprócz tego, że zazwyczaj zarabiają na nas, oferując nam kredyt gotówkowy w porównywarce lowcakredytow.pl czy kredyt samochodowy w porównywarce lowcakredytow.pl, potrafią też podarować nam premię pieniężną, bony na zakupy lub nagrody rzeczowe tylko za to, że podpiszemy z nimi umowę.

 

Praca trzecia: czerpanie korzyści z najmu

Jeżeli dysponujesz mieszkaniem po zmarłym dziadku, wolnym garażem czy niezagospodarowaną przestrzenią w piwnicy czy warsztacie, możesz wynająć je i czerpać z nich finansowe profity. Z pewnością z chęcią z Twojej propozycji skorzystają studenci lub osoby, które lubią w wolnym czasie pomajsterkować, ale niestety nie mają ku temu dobrego pomieszczenia.

{jcomments off}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.