Jechał po chodniku w Chwaszczynie. Chciał ominąć korek

Wyjątkowym brakiem wyobraźni i rozsądku wykazał się kierowca srebrnego passata. Omijając korek do ronda w Chwaszczynie, postanowił poruszać się… chodnikiem.

Ciężko nazwać wyjątkową bezmyślność jednego z kierowców, który 9 lutego postanowił skrócić sobie czas przejażdżki. Zrobił to, łamiąc przy tym kilka przepisów drogowych.

Kierowca srebrnego passata chciał ominąć korek do ronda w Chwaszczynie. Zrobił to w bardzo niebezpieczny sposób. Kierowca postanowił wjechać na chodnik i ominąć zator niczym autobus na bus pasie. Był jednak wyjątkowo „miły”, ponieważ ustąpił pierwszeństwa spacerującym tamże pieszym.

Takie zachowanie na drodze powinno być srogo karane. Przedstawione wykroczenie drogowe mogło się naprawdę źle skończyć.

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.