Jarmark Bożonarodzeniowy w Żukowie!

Zapraszamy do wspólnego kolędowania! 4 grudnia w Żukowie odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy.

Będzie to okazja, by skosztować specjałów kaszubskiej kuchni, nauczyć się wykonywać ozdoby świąteczne, zaopatrzyć się w prezenty dla bliskich, a także pomóc innym.

Podczas Jarmarku będziemy gościć delegacje z Saint – Junien, Wendelstein i Świdnicy, więc będzie można spróbować także tradycyjnych przysmaków świątecznych z tych miast.

Na scenie w repertuarze kolędowym wystąpi między innymi Paweł Nowak i Małgorzata Szmuda – Sycz, Chór Gospel „Ascoltate” oraz soliści z Gminy Żukowo.

Na dzieci czekać będzie św. Mikołaj i wiele innych bezpłatnych atrakcji. O godzinie 17:00 nastąpi rozświetlenie choinki, a o 19:00 pokaz sztucznych ogni.

Podczas Jarmarku prowadzona będzie także zbiórka środków czystości, które następnie parafialne koło Caritas przekaże potrzebującym.

 

Beata Bujnowska-Kowalska
Informacja prasowa
Gmina Żukowo

plakat jarmark

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.