Jak wykorzystać powstający Wiejski Dom Kultury w Chwaszczynie? Zapraszamy na spotkanie

Zaproszenie organizacji społecznych, instytucji, grup nieformalnych na pierwsze z cyklu spotkanie w sprawie przyszłej działalności kulturalnej w powstającym obiekcie gminnym przy ul. Żeromskiego w Chwaszczynie.

 

Burmistrz Gminy Żukowo,
Dyrektor Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie,
Dyrektor Samorządowej Biblioteki z Żukowie,
Sołtys Chwaszczyna,

Zapraszają na spotkanie poświęcone przyszłej działalności kulturalnej w powstającym obiekcie gminnym przy ul. Żeromskiego w Chwaszczynie. Spotkanie odbędzie się w czwartek 6 kwietnia o godz. 19:00 w szkole przy ul. Mickiewicza (sala nr 22).

Podczas spotkania przeprowadzona zostanie dyskusja o potrzebach kulturalnych mieszkańców sołectwa Chwaszczyno, Tuchom i Nowy Świat oraz potrzebach organizacji społecznych, instytucji i grup nieformalnych, których zaspokojenie pozwoli rozwinąć dotychczasową działalność kulturalną, edukacyjną czy obywatelską.

pdfTREŚĆ ZAPROSZENIA372.95 KB

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.