IX Piesza Pielgrzymka z Chwaszczyna do Sianowa

 

Po każdej Mszy Świętej przez pierwsze dwie lipcowe niedziele (6 i 13) na stoliku pod chórem można zapisać się na pieszą pielgrzymkę do Sianowa, która odbędzie się w dniach 19-20 lipca. Do ubezpieczenia będzie potrzebny numer PESEL. Koszt uczestnictwa to 14 zł.

 

Wkrótce podamy szczegółowe informacje dot. trasy, transportu i noclegów. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy do uczestnictwa w pielgrzymce.

 

Organizatorami są:

Parafia pw. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie, Ochotnicza Straż Pożarna w Chwaszczynie, Koła Gospodyń Wiejskich w Tuchomiu i Chwaszczynie, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie w Chwaszczynie oraz grupy duszpasterskie parafii.

 

Relację foto i wideo z ubiegłorocznego pielgrzymowania można zobaczyć tutaj:

http://www.chwaszczyno.pl/wiadomosci-wszystkie/aktualnosci/1074-relacja-wideo-i-foto-z-pieszej-pielgrzymki-z-chwaszczyna-do-sianowa.html

 

 

{module Autor-Karol-Krefta|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.