Podsumowanie sezonu 2013/2014. KS Gokken.

 

Jeśli poprzedni sezon był fenomenalny, to ten przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Żadne z nas nie spodziewało się tak dobrych występów naszych zawodników.

 

Można wymienić największe osiągnięcia klubowe w minionym sezonie:

– zdobyliśmy wór medali (około 600 medali ogólnie i 150 złotych… ale nie udało się nam naliczyć)
– organizacja Mistrzostw Świata w Żukowie (do dzisiaj słyszymy pochlebne opinie od innych klubów)
– 5 naszych zawodników trafiło do kadry narodowej (Filip Wendt, Bartosz Potracki, Michał Wolak, Cezary Wolak i Hanna Rykowska)
– Hanna Rykowska pojechała na zawody do Portugalii i zdobyła brązowy medal w drużynówce kumite
– pierwszy wyjazd na zawody za granicę do Czech (2 złote, 1 srebrny i 1 brązowy medal)
– współorganizacja międzynarodowego seminarium w Sopocie 14-16 lipca oraz współorganizacja międzynarodowego obozu „Łapino 2014”

 

Staramy się cały czas rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia. Uczestniczyliśmy w niezliczonej ilości zawodów (wyjazdy w prawie każdy weekend) oraz seminariach.

 

Po krótkiej przerwie startujemy 14 lipca na seminarium w Sopocie. W tym roku wakacje są dla nas bardzo pracowite, ale trzeba włożyć dużo pracy, aby kolejny rok startowy był jeszcze lepszy.

 

Do usłyszenia

Ekipa Gokken

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.