Interplastic z Tuchomia wyprodukuje bramki na mundial w Rosji!

Piłkarze, którzy zagrają na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji, będą strzelać do bramek wyprodukowanych w Polsce. Firma Interplastic z Tuchomia dostarczy wszystkie bramki na Mundial w 2018 r.

Firma powstała w 1985 r. Interplastic specjalizuje się w produkcji m.in. sprzętu sportowego, a jej produkty były używane na wielu imprezach sportowych o randze międzynarodowej.

„Atutem, który zaważył o wyborze polskich bramek na najbardziej prestiżową imprezę sportową, jest unikatowa i opatentowana ich konstrukcja „Goal in a box”. Pozwala ona na umieszczenie kompletnej bramki wraz z siatką w jednym kartonie, co znacząco wpływa na obniżenie kosztów transportu oraz magazynowania” – podają w komunikacie.

Mundial w Rosji rozpoczyna się 14 czerwca. Miejmy nadzieję, że będzie owocny dla naszych sportowców, a bramki z Polski, z Kaszub, z Tuchomia, przyniosą im szczęście.

Na zdjęciu tytułowym widzimy również bramki firmy Interplastic, w które wyposażona była hala w Częstochowie, gdzie w ubiegłym roku odbyły się rozgrywki Mistrzostw Polski LSO.

Gratulujemy!

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.