Internet coraz bliżej…

Po ponad 2 latach od pierwszego artykułu w sprawie sieci światłowodowej w Chwaszczynie wreszcie mamy dla Was dobre wieści.

Jak informuje firma Interkar, operator sieci światłowodowej TV Kaszebe, już wkrótce mieszkańcy Centrum Chwaszczyna mogą się spodziewać dostępu do nowoczesnej infrastruktury światłowodowej, zapewniającej przepływności niespotykane w sieciach radiowych (LTE, WiFi) i dodatkowo odpornych na warunki atmosferyczne.

Umowa z OKiS Żukowo oraz OSP w Chwaszczynie na dzierżawę pomieszczeń do montażu tzw. OLT zostanie zawarta do końca lipca i w zasadzie już tylko tygodnie będą dzieliły Państwa od fizycznego montażu światłowodów i urządzeń końcowych w Waszych domach.

Najszybciej podłaczeni mogą być ci, którzy przy swoich posesjach posiadają pomarańczowe rurki przedstawione na ponizszym zdjęciu i są w zasięgu pierwszego etapu instalacji sieci światłowodowej w Chwaszczynie. W tej chwili od Was tylko zależy jak szybko sieć będzie się „rozszerzać” na resztę Chwaszczyna (im więcej chętnych tym szybciej). 

internet IMG 1619

Aby cała ta operacja przebiegła szybko i sprawnie zainteresowanych podłączeniem do sieci światłowodowej, którzy znajdują się w obszarze „oddziaływania” etapu 1 prosimy o kontakt z firmą Interkar.

Poniżej dane do pracownika odpowiedzialnego za zawieranie umów abonenckich:

Pan Krzysztof Ammer
tel. 570 706 970
email: kammer@interkar.pl 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.