Informacja dot. konkursu na budowę łączy światłowodowych

Autor: Sołectwo Chwaszczyno

Centrum Projektów Polska Cyfrowa ogłosiło konkurs na budowę łączy światłowodowych. W ramach konkursu operatorzy telekomunikacyjni mogą ubiegać się o dofinansowanie na budowę sieci szerokopasmowych na terenach, na których dostęp do internetu jest utrudniony. Termin składania wniosków został wyznaczony na 31.07.2023r. Okres realizacji projektu nie może przekroczyć 30.06.2026 roku.

Informacja o konkursie znajduje się na stronie:
https://www.gov.pl/web/cppc/inwestycja-c111-zapewnienie-dostepu-do-bardzo-szybkiego-internetu-na-obszarach-bialych-plam-1-nabor

Lista punktów adresowych tzw. 'białych plam’ jest publikowana na stronie Ministerstwa Cyfryzacji:
https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/publikacja-listy-tzw-bialych-plam—zaczynamy-kolejny-etap-budowy-sieci-szerokopasmowych

Udostępnione listy mają charakter poglądowy, orientacyjny i nie stanowią ostatecznych zbiorów tzw. „białych plam” wyznaczonych do dofinansowania ani nie należy ich też traktować jako ostatecznej informacji o szacowanych kosztach inwestycji. Dane będą aktualizowane m.in. w oparciu o informacje ze strony internetowej https://internet.gov.pl/, na której już dziś można sprawdzić i zgłosić potrzebę dostępu do internetu.

Do pobrania pod artykułem wyeksportowana lista 1731 punktów w Chwaszczynie na dzień 8.06.2023r.

Źródło: nadesłane

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.