Informacja dla mieszkańców o odpadach przeznaczonych do dalszego użytku – PSZOK

 

Gmina Żukowo informuje, że jeżeli posiadają Państwo meble lub sprzęt AGD, RTV, zabawki, rowerki lub inne rzeczy, które są niepotrzebne, a ich stan pozwala jeszcze na ich użytkowanie, istnieje możliwość dostarczenia ich do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Żukowie przy ul. Polnej 70 (PSZOK) z przeznaczeniem ich do dalszego użytkowania.

 

Obsługa PSZOK wskaże Państwu miejsce składowania pod zadaszeniem. To co dla Państwa jest odpadem, może dla kogoś być darem serca i może wspomóc w trudnych chwilach.

 

Zainteresowane osoby otrzymaniem wymienionych rzeczy z PSZOK do dalszego użytkowania prosimy o kontakt z PSZOK w godzinach otwarcia tj. wt. 8.00-16.00; czwartek 10.00-18.00; sobota 10.00-14.00 lub telefonicznie: 721-040-200. Rzeczy te można zabrać bezpłatnie.

 

O zasadach przyjmowania odpadów można przecztać:

Zasady przyjmowania odpadów komunalnych przez gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Żukowie od 7 lipca 2015r.

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.