Tylko do końca roku jest możliwość uzyskania dotacji do kosztów usuwania azbestu

 

Burmistrz Gminy Żukowo informuje, iż właściciele prywatnych posesji mogą składać wnioski o udzielenie dotacji do kosztów usuwania materiałów zawierających azbest i utylizacji odpadów azbestowych, związanych z wymianą pokryć dachowych i elewacji na obiektach budowlanych, zlokalizowanych na terenie Gminy Żukowo.

 

O udzielenie dotacji mogą ubiegać się osoby fizyczne – właściciele nieruchomości, którzy planują w 2016 roku zlecić wykonanie demontażu płyt azbestowych z dachu lub elewacji budynku.

 

Dotacje nie dotyczą zadań rozpoczętych ani zakończonych.

 

Mieszkańcy Gminy Żukowo zainteresowani udzieleniem dotacji, powinni złożyć kompletny wniosek w Urzędzie Gminy Żukowo, przy ul. Gdańskiej 52, w biurze obsługi klienta, pok. nr 3, w godz. pon.-wt: 7.30-17.00, śr., czw. 7.30-15.30, pt. 7.30-15.00, wraz z niezbędnymi załącznikami, w nieprzekraczalnym terminie terminie do dnia 31.12.2015 r.

 

Formularz wniosku dostępny jest w Referacie Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy Żukowo – pok. nr 38 oraz na stronie www.bip.zukowo.pl

 

Wnioski, które wpłyną do kancelarii tutejszego urzędu po dniu 31.12.2015r. nie będą rozpatrywane.

 

 

fot.centrumekologiczne.pl

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.