Ilość wakatów uniemożliwia utworzenie posterunku w Chwaszczynie

Jak informuje nas Radny Powiatu Kartuskiego Piotr Fikus w piśmie otrzymanym od Komendanta Policji Powiatowej Pani Beaty Perzyńskiej z którego wynika, iż w chwili obecnej nie ma możliwości utworzenia Posterunku Policji w Chwaszczynie.


Główne elementy, które utrudniają utworzenie Posterunku Policji to :


brak lokalu, który będzie spełniał wymogi : 4 pomieszczenia biurowe, szatnia dla kobiet i mężczyzn, toalety dla kobiet, mężczyzn i petentów, pomieszczenie na recepcję i dla osób zatrzymanych, pomieszczenia garażowe dla pojazdów służbowych.


ilość wakatów, która uniemożliwia utworzenie odrębnej komórki organizacyjnej w ramach Komisariatu Policji w Żukowie.


W związku z powyższym pod koniec września 2012 roku planowane jest spotkanie z Komendantem Wojewódzkim Policji Panem Wojciechem Sobczakiem na którym zostanie złożone pismo w sprawie poprawy bezpieczeństwa w północnej części Gminy Żukowo poprzez utworzenie Posterunku Policji.

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.