III Festyn Kaszubski. Uwaga Artyści!

{module do-reklamy-intertekst|none}


Zrzeszenie Kaszubsko – Pomorskie oddział w Chwaszczynie w imieniu organizatorów III Festynu Kaszubskiego serdecznie zaprasza Mieszkańców Chwaszczyna i Tuchomia do prezentacji swoich pasji i upodobań artystycznych, w tym rękodzieła- do skorzystania z okazji do ekspozycji.


Festyn odbędzie się 12 sierpnia br. w niedzielę, w godzinach popołudniowych na placu prywatnym przed szkołą w Chwaszczynie.

Szczegółowy program niebawem.

Organizatorzy zapewniają miejsce pod namiotem i możliwość wejścia na scenę i dokonania autoprezentacji.


Mile widziane będą również występy muzyczne. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy: fopke@wp.pl do 5 sierpnia br.

Pierwszeństwo mają Mieszkańcy Chwaszczyna i Tuchomia z najkrótszym stażem:)

Impreza ta w zamyśle organizatorów ma służyć szerokiej integracji. Poznajmy się więc na Festynie Kaszubskim, 12 sierpnia!

 

Tomasz Fopke

ZK-P Chwaszczyno


{module dol-artykulu|none}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.