II RODZINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Już w tę niedzielę odbędzie się II Rodzinny Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Dziecka. Już od pewnego czasu nie ma już wolnych miejsc. Organizatorzy przewidzieli turniej na 12 zespołów jednak zainteresowanie jest tak duże że zwiększyliśmy ilość do 14 zespołów. A i to jest zdecydowanie za mało.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Chwaszczyna do przyjścia w niedzielne popołudnie i wsparcie obecnością i gorącym dopingiem chwaszczyńskie zespoły. Tym bardziej że turniej bardzo nietypowy gdyż zespoły składają się z dzieci oraz rodziców.
Jeśli jakieś dzieci i rodzice nie byli w stanie skompletować zespołu a bardzo chciałyby zagrać w tym turnieju to zapraszamy w niedzielę na stadion do namiotu organizatora i dopiszemy takie osoby do innych już zgłoszonych drużyn.

W NIEDZIELĘ WSZYSCY MIESZKAŃCY CHWASZCZYNA NA STADION.

 

rodziny turniej pilki noznej 1

Nadesłane
Prezes Klubu Sportowego “CHWASZCZYNO”
Janusz Płocki

 

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.