II Mikołajkowy Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZPGiSP w Chwaszczynie


W dniu 6 grudnia 2012 r. w Zespole Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie odbył się II Mikołajkowy Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt „3” i „4” o Puchar Dyrektora ZPGiSP w Chwaszczynie.


Uroczystego otwarcia turnieju dokonali wiceburmistrz Piotr Szepelowski i dyrektor szkoły Robert Zochniak. W turnieju startowało 15 zespołów z Gdańska, Stężycy oraz Chwaszczyna.

Zawody stały na wysokim poziomie zarówno sportowym jak i organizacyjnym. W kategorii „3″ zwyciężył zespół ze Szkoły Podstawowej w Stężycy, zaś w kategorii „4″ UKS Jasieniak Gdańsk.


Na zakończenie turnieju dyrektor szkoły wręczył najlepszym zespołom puchary oraz medale. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. W tak radosnym dniu nie obyło się bez prezentów. Wszystkie uczestniczki turnieju otrzymały upominki oraz słodkości.


Wielkie podziękowania należą się Pani Agnieszce Pawłowskiej i Ewie Pawłowskiej za wzorowe zorganizowanie zawodów, co wielokrotnie podkreślali opiekunowie oraz same zawodniczki w trakcie całodniowej rywalizacji. Upominki dla zawodniczek ufundowała Firma „M&Z”.


{gallery}2012/2012-12/turniej{/gallery}

Skomentuj

Użytkownicy serwisu publikują swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal Chwaszczyno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną na łamach serwisu przez użytkowników. Drogi czytelniku szanuj innych opinie. Bądź odpowiedzialny za własne słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.